Domů Počasí Slovensko Vysoké Tatry Tatranská Lomnica Horská předpověď počasí podle lokálního modelu GeoSphere

Tatranská Lomnica Horská předpověď počasí podle lokálního modelu GeoSphere

V případě shody jednotlivých předpovědních modelů pro dané místo a nadmořskou výšku je spolehlivost předpovědi vyšší, než pokud se liší.

Tatranská Lomnica

Horská předpověď počasí podle lokálního modelu GeoSphere na 9 dnů
pro nadmořskou výšku 1 800 m n. m. a období 12.10.2026 - 20.10.2026
pondělí 12.10.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Tatranská Lomnica
(1 800 m n. m.)
Oblačnost: jasno malá oblačnost jasno jasno
Teplota: -1° 1° -2° -3°
Pocitová teplota: -5° 5° -10° -12°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 1 500 m 1 700 m 1 400 m 900 m
Hranice mrazu: 1 800 m 2 000 m 1 800 m 1 600 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 0% 0% 0% 5%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 20% 15% 60% 45%
Rychlost větru: 15 km/h 5 km/h 15 km/h 15 km/h
Max. Rychlost větru: 35 km/h 35 km/h 35 km/h 35 km/h
Směr větru: Severozápad Severozápad Sever Sever
Zpočátku slunečno, ale především odpoledne oblačno.
úterý 13.10.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Tatranská Lomnica
(1 800 m n. m.)
Oblačnost: jasno malá oblačnost jasno jasno
Teplota: -4° -1° -2° 0°
Pocitová teplota: -8° 0° -10° -9°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 700 m 1 500 m 1 000 m 1 700 m
Hranice mrazu: 1 000 m 1 700 m 1 700 m 2 400 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 15% 10% 5% 0%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 45% 50% 60% 0%
Rychlost větru: 15 km/h 10 km/h 15 km/h 10 km/h
Max. Rychlost větru: 35 km/h 30 km/h 30 km/h 35 km/h
Směr větru: Severo-Severovýchod Sever Severo-Severovýchod Sever
Slunečno po celý den, zcela jasno.
středa 14.10.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Tatranská Lomnica
(1 800 m n. m.)
Oblačnost: zataženo zataženo malá oblačnost polojasno
Teplota: 2° 4° 2° 1°
Pocitová teplota: -6° 0° -7° -8°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 2 300 m 2 400 m 1 800 m 1 000 m
Hranice mrazu: 2 800 m 2 800 m 2 400 m 1 900 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 5% 30% 25% 30%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 15 km/h 15 km/h 20 km/h 20 km/h
Max. Rychlost větru: 35 km/h 35 km/h 40 km/h 45 km/h
Směr větru: Severozápad Severo-Severozápad Severo-Severozápad
Střídání oblačnosti a jasného počasí během celého dne.
čtvrtek 15.10.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Tatranská Lomnica
(1 800 m n. m.)
Oblačnost: skoro zataženo zataženo jasno jasno
Teplota: 0° 2° 0° 1°
Pocitová teplota: -7° 1° -9° -8°
Nový sníh: 0 cm 1 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 1 100 m 1 500 m 1 600 m 900 m
Hranice mrazu: 2 200 m 1 900 m 2 200 m 2 200 m
Srážky: 0mm 1mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 25% 15% 10% 10%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 15% 0% 0%
Rychlost větru: 15 km/h 10 km/h 15 km/h 15 km/h
Max. Rychlost větru: 40 km/h 35 km/h 40 km/h 40 km/h
Směr větru: Sever Severo-Severovýchod Severo-Severovýchod
Povětšinou slunečno, přes den tu a tam lehké sněžení.
pátek 16.10.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Tatranská Lomnica
(1 800 m n. m.)
Oblačnost: jasno oblačno jasno jasno
Teplota: 1° 4° 3° 3°
Pocitová teplota: -3° 5° -5° -5°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 700 m 1 500 m 1 500 m 2 300 m
Hranice mrazu: 1 900 m 2 000 m 3 100 m 3 100 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 5% 5% 5% 10%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 15 km/h 10 km/h 15 km/h 10 km/h
Max. Rychlost větru: 35 km/h 35 km/h 40 km/h 40 km/h
Směr větru: Severovýchod Severo-Severovýchod Severovýchod Východo-Severovýchod
Zpočátku slunečno, ale především odpoledne oblačno.
sobota 17.10.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Tatranská Lomnica
(1 800 m n. m.)
Oblačnost: malá oblačnost polojasno zataženo zataženo
Teplota: 3° 4° 2° 2°
Pocitová teplota: 1° 5° -5° -5°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 2 400 m 2 300 m 2 300 m 2 400 m
Hranice mrazu: 3 000 m 2 900 m 2 600 m 2 600 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 15% 25% 40% 40%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 10% 0%
Rychlost větru: 15 km/h 10 km/h 15 km/h 15 km/h
Max. Rychlost větru: 35 km/h 35 km/h 40 km/h 45 km/h
Směr větru: Severovýchod Severozápad Severo-Severovýchod Severo-Severovýchod
Počátek dne jasno nebo bez mraků, na konci dne hustá oblačnost.
neděle 18.10.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Tatranská Lomnica
(1 800 m n. m.)
Oblačnost: zataženo jasno zataženo skoro zataženo
Teplota: 2° 4° 2° 2°
Pocitová teplota: -4° 5° -5° -6°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 2 300 m 2 500 m 2 100 m 2 200 m
Hranice mrazu: 2 700 m 2 900 m 2 900 m 2 700 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 40% 40% 40% 40%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 15 km/h 15 km/h 20 km/h 20 km/h
Max. Rychlost větru: 45 km/h 40 km/h 45 km/h 55 km/h
Směr větru: Severo-Severovýchod Sever Sever Sever
Zpočátku hustá oblačnost, která se lehce protrhá a prosvitne slunce.
pondělí 19.10.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Tatranská Lomnica
(1 800 m n. m.)
Oblačnost: polojasno polojasno oblačno zataženo
Teplota: 2° 4° 2° 2°
Pocitová teplota: -2° 4° -6° -5°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 2 100 m 1 800 m 1 300 m 1 100 m
Hranice mrazu: 2 700 m 2 600 m 1 800 m 1 300 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 35% 30% 35% 35%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 20 km/h 15 km/h 25 km/h 20 km/h
Max. Rychlost větru: 55 km/h 50 km/h 55 km/h 60 km/h
Směr větru: Sever Severozápad Sever
Slunečný den, ojediněle se slunce schová za mraky.
úterý 20.10.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Tatranská Lomnica
(1 800 m n. m.)
Oblačnost: zataženo zataženo zataženo zataženo
Teplota: 2° 3° 2° 2°
Pocitová teplota: -6° -2° -6° -6°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 1 000 m 1 300 m 1 200 m 1 100 m
Hranice mrazu: 1 200 m 1 400 m 1 300 m 1 300 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 35% 30% 30% 25%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 25 km/h 20 km/h 25 km/h 20 km/h
Max. Rychlost větru: 55 km/h 55 km/h 60 km/h 60 km/h
Směr větru: Sever Severozápad Sever Severo-Severozápad
Skrze hustou oblačnost ojediněle prosvitne slunce.
Poslední aktualizace: 12.10.2026 06:44 Zdroj dat předpovědi počasí: GeoSphere Austria
zpět na přehled počasí Tatranská Lomnica

Tipy

Reporty z lyžařských středisek

Bürchen | Törbel (⌂) - Moosalp

Bürchen | Törbel (⌂) - Moosalp