Apres-ski a služby ve středisku Tatranská Lomnica - SNOW.cz - lyžování

Tatranská Lomnica aprés-ski a služby ve středisku

Tatranská Lomnica - apres-ski, relaxace, sport a služby ve středisku

Aprés-ski

Aquacity Poprad

Termální lázně | indoor

Komplex AquaCity je unikátní ekologický koncept, který staví v první řadě na termální vodě a energii v ní ukryté. Tu pak kombinuje s energií solární, takže ve výsledku je celý luxusní komplex s mnoha energeticky náročnými zařízeními téměř energeticky soběstačný! Tepelnou energii získává 1 300metrovými vrty z podzemních geotermálních jezer na úpatí Tater a energii z vody vysaje na maximum. Ta se pak ochlazená vrací zpět do přírody, do řeky Poprad. Díky kombinaci technologií vedoucích k trvalé udržitelnosti je AquaCity držitelem prestižního ocenění World Travel Awards za rok 2007 a 2008 jako „Nejekologičtější středisko na světě“ a dalších ocenění v oboru zelených technologií.
Aquapark zahrnuje nejrůznější venkovní a vnitřní termální a relaxační bazény – sám udává na 350 vodních atrakcí. Největším relaxačním bazénem a centrem celého vodního světa je Blue Sapphire, velký bazén, kde se každý večer koná velká tamní atrakce – barevná 3D laserová show, projekce na 9 metrů vysokou vodní stěnu. Show stačí shlédnout jednou, zatímco do bazénu Blue Diamond se budete vracet – je tam vodní bar s barovými stoličkami pod vodou, kde si lze míchaný drink vychutnávat přímo v teplé vodě.
A nálož relaxace nabízí ještě tamní wellness (tzv. vitální svět). Tam poznáte, co je to květinová nebo solná lázeň, můžete regenerovat v saunách a využít klasické či thajské masáže a další péči. Neobvyklou a zajímavou procedurou je pak kryoterapie.

Paragliding

Atrakce | outdoor

Bobová dráha | outdoor

Špindlerův Mlýn - Medvědín

Kouty

Orlické Záhoří - Skioz

Rokytnice nad Jizerou

Pejo

Špindlerův Mlýn - Svatý Petr

SNOW tipy