Madonna di Campiglio - aktuální report z 21. - 28.01.2015 - SNOW.CZ

Madonna di Campiglio | aktuální report z 21. - 28.01.2015

Madonna di Campiglio - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

Itálie Itálie - Trentino

průměrné hodnocení Madonna di Campiglio:
autor: korsičan
hodnocení:
návštěva od: 21.01.2015 do: 28.01.2015
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Krásné středisko, plné širokých a přehledných sjezdovek všech barev. Ještě krásnější horská kulisa, která se neokouká. Bohužel celkový dojem totálně sráží nefunkční systém lanovek.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

Široké, přehledné a perfektně upravené všech obtížností. Vybere si opravdu každý.

Sněhové podmínky:

Na letošní bídu bylo sněhu dost, jen na několika místech bylo mírně vydřeno. Nicméně 90 % otevřených sjezdovek bez kamení a vydřených míst.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

Co se týče lanovek, tak větší hrůzu jsem ještě nikdy nezažil. Marně bych hledal jízdu, kdy by se lanovka aspoň jednou nezastavila. A bylo jedno, jestli jel člověk kabinou nebo sedačkou. Čas potřebný na výjezd na kopec se kvůli tomuto neustálému zastavování dost prodloužil. Jednou nám jízda do Pinzola, díky čtyřem "pauzám", trvala 40 minut! V letáku je uvedeno, že to kabina zvládá za 20 minut.

Zalidněnost:

Sjezdovky pod Passo Groste a Monte Spinale totálně přeplněné. Tam to byla hlava na hlavě. V části Pradalago už bylo o poznání volněji. Nejlepší lyžovačka z celého areálu byla v Cinque Laghi a Pinzolu, kde bylo úplně prázdno. Jak na sjezdovkách, tak lanovkách i restauracích.

Občerstvení a aprés-ski:

Lehký oběd se dal bez problémů pořídit v rozmezí 10-15 euro.

Doprava do střediska a parkování:

Dopravu nemůžu hodnotit, protože nás vozil firemní skibus.

+ plusy

  • Krásné a přehledné sjezdovky
  • Perfektní úprava
  • Nádherná příroda s neopakovatelnou horskou kulisou

- mínusy

  • Naprosto nepochopitelné a pořád se opakující zastavování lanovek
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

17. - 21.03.2017  | Madonna di Campiglio

autor: Kubino88
hodnocení:
Po několikerých návštěvách všemožných středisek v severních Dolomitech jsme tentokrát vyrazili do Marillevy a Madonny a musím uznat, že to nebyla vůbec špatná volba. Celé středisko Folgarida Marilleva Madonna di Campiglio Pinzolo zaslouží srovnání se špičkovými středisky typu Val Gardena či Kronplatz. I přes malé množství sněhu v celé Itálii byly prakticky všechny sjezdovky v areálech pokryty dostatečným množstvím sněhu, nízko položené Pinzolo bylo již v poledních hodinách silně zboulované, nicméně oproti samotné Madonně zase prakticky celý den bez lidí. Na slunečných pláních Grosté (i vzhledem k nevhodné koncepci lanovek) fronty na cca 5-10 min, zalidněnost sjezdovek velká. Na protějších svazích pod Cinque Laghi a Pradalagem se daly i v ospoledních hodinách najít zbytky manšestru. Pomalá trojsedačka z Madonny na Monte Vigo, kterou musí absolvovat každý při návratu do Marillevy, bude v příštím roce nahrazena rychlou čtyřsedačkou s bublinou.

13. - 15.03.2017  | Madonna di Campiglio

autor: janousekml
hodnocení:

Českými rodinami hojně navštěvované středisko s přibližně 70 kilometry sjezdovek. Působí příjemným dojmem. Možnost ubytování v nedaleké Marillevě.

zobrazit celý report

20. - 27.01.2017  | Madonna di Campiglio

autor: korsičan
hodnocení:

Snad jen naprostá absence přírodního sněhu, jinak není z lyžařského hlediska co vytknout.

zobrazit celý report

28.02. - 07.03.2015  | Madonna di Campiglio

autor: Demon
hodnocení:

V několika recenzích zmiňované časté zastavování lanovek se nekonalo, celkem se se mnou za týden lanovka zastavila tak desetkrát, což nijak nevybočuje z průměru, takže v tomhle ohledu bez problémů. Navíc vždy způsobeno buď pádem lyžaře na koberci, nebo pozdním vjezdem lyžaře za zábrany, s čímž asi p...

zobrazit celý report

26. - 27.01.2015  | Madonna di Campiglio

autor: hans
hodnocení:

Super top středisko. All in one ve všech směrech. Bohužel jsme měli pouze 2denní skipas do Madonny v rámci Marillevy Folgaridy. Ale i tak to stálo za to. Pokud budete bydlet v Marillevě, určitě se vyplatí koupit ho na celý týden a jezdit tam.

zobrazit celý report

24.02.2014  | Madonna di Campiglio

autor: Milka
hodnocení:

Madonna di Campiglio je středem celé oblasti Dolomiti di Brenta. V jejím okolí se nacházejí rozličné sjezdovky, podle potřeby vždy najdete nějakou vhodnou ve stínu nebo na sluníčku a s požadovaným sklonem. Lanovkami a sjezdovkami je k Madonně připojená ještě Folgarida/Marilleva a Pinzolo. Trochu hor...

zobrazit celý report

16.03.2012  | Madonna di Campiglio

autor: Radek Holub - SNOW
hodnocení:

Madonna di Campiglio je obklopena rozmanitými terény, rozprostírajícími se na poměrně velké ploše s četnými přejezdy, nicméně pečlivě propojenými. A alespoň jejich provázanost lanovkami je zřejmě nejlepší, jaká může být – jediné, co chybí, je přímé spojení lokalit Pradalago a Spinale. Jarním neduhem...

zobrazit celý report