Karlov pod Pradědem - Pawlin - aktuální reporty - SNOW.cz

Karlov pod Pradědem - Pawlin aktuální reporty od lyžařů

    průměrné hodnocení:

Česko Česko - Jeseníky

Karlov pod Pradědem - Pawlin - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální lyžařské podmínky, doporučení a zkušenosti)

15.02.2020  | Karlov pod Pradědem - Pawlin

  • autor: adam 1
  • hodnocení:
Jel jsem až odpoledne s tím, že protáhnu Brahmu. Na místě činu v cca 14.30 h jsem lehce, opravdu lehoučce koketoval s myšlenkou, že bych risknul "ski arénu ratajovou", kolem které jsem projížděl. Ale ne, ne, ne, davy, masakr. Na Pawlině skoro nikdo, v podstatě jen ski kurz v maskách, o kterém jsem věděl, že tam bude. Vydržel jsem do 16 h - 20 jízd za 400,-. I když už pista povolená a jarní, tak s Brahmou no problém. :) Pawlin je opravdu ok varianta jak pro začátečníky, tak děti, tak prostě všechny, kteří chtějí jezdit a ne stát ve frontách. Navíc fajn je tatrapoma, kde prckové (nejen):) získají cenné zkušenosti do budoucna.

08.02.2020  | Karlov pod Pradědem - Pawlin

  • autor: adam 1
  • hodnocení:
Jeli jsme se s "kameramanem" podívat na naše instruktory, jak jim to jde, do areá Pawlin v Karlově který se nachází mezi skiarenou Karlofforatajovskou a Kloboukem :), imo tam to praskalo ve švech :((:)) Byl jsem tu naposled před cca 18 lety, kdy jsme tady začínali se ski s juniorem (23) - nádherné vzpomínky! :)) Počasí na 1* a zároveň jsem chtěl seznámit svojí novou milenku se sněhem, aby to pro ní nebyl takový šok. Za těch 18 let se nic nezměnilo, hurá, jupí, žádný Rataj! Původní Tatrapoma (nezničitelný stroj), vedle asi taky původní pomička . Za 200,- 10 jízd na tatrapomě, kombinoval jsem to i s pomičkou, taková kochačka na slunku. Sice byly tam ty dva kurzy s malými prcky, hady a tak, ale mi to nevadilo, byla to spíše taková recese, ale nakonec fajn slunečný vzpomínkový den. Ještě jedna zajímavost. :) Před těmi 18 lety jsem tu byl na rovných Blizzardech 195 neznámého R, které jsem přivezl od berlínské popelnice, :) a po těch letech zase na sice kratších 185cm, ale zase Blizzech. :)

08.02.2015  | Karlov pod Pradědem - Pawlin

  • autor: Kirkous
  • hodnocení:

Spíše rodinné středisko na konci Karlova pod Pradědem s modrými sjezdovkami, asi jediné, které není propojeno s ostatními areály v okolí jednotným odbavovacím systémem a jednotným skipasem (ale o to také mírně levnější).

Lipno

Lipno

Lipno

Lipno

Lipno

Lipno

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 2 z 8
Otevřené sjezdovky 0 z 16