Horní Vltavice - Nad Kovárnou - aktuální reporty - SNOW.CZ

Horní Vltavice - Nad Kovárnou | aktuální reporty

Horní Vltavice - Nad Kovárnou - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

průměrné hodnocení:

07.02.2016  | Horní Vltavice - Nad Kovárnou

autor: Jerremy
hodnocení:
Areál jsme navštívili díky časopisu SNOW. Ráno bylo na sjezdovce pár ledových ploten, hlavně v horní části, ale během dne paráda. Sjezdovka je vhodná hlavně pro rodiče s dětmi. Od prostřední části je svah široký a velmi příjemný pro sjezd. Ceny skipasu považuji za lidové. U pokladny bufet s fajn obsluhou, k dispozici nové a čisté toalety. Rodiče klidně můžou sedět na kávě a sledovat, co dělají dětičky na sjezdovce. Pro mě jako snowboardistu je problém rovná tatrapoma, kterou je sjezdovka vybavena. Úzká dráha výjezdu (přičítám nedostatku sněhu) s vyježděnými kolejemi od lyží mi nedovolovala vyjet na prkně až nahoru (jen v pár případech). Jinak doporučuju. Malé a příjemné!

13.02.2015  | Horní Vltavice - Nad Kovárnou

autor: garry
hodnocení:

Využil jsem možnost zalyžovat si zadarmo v malém šumavském skiareálu Horní Vltavice. Kamarád ze Strakonic mě vzal autem a Šumava nás uvítala krásným slunečným počasím. Personál skicentra byl usměvavý, ochotný, a tak to nemělo chybu.

zobrazit celý report

02.02.2014  | Horní Vltavice - Nad Kovárnou

autor: rakvarka
hodnocení:
Příjemný areál jsme navštívili o pololetních prázdninách. Navzdory termínu byla návštěvnost velmi nízká. Ráno bylo na svahu pár ledových ploten, vzhledem k teplému dni ale svah měkkl a bylo to příjemné poježdění. Byly chvíle, kdy jsem to valila sjezdovkou dolů úplně sama. Areál doporučuji rodinám s dětmi - svah je pro ně tak akorát, pro méně zdatné zde jezdí ještě jeden kratší vlek na výukovém svahu. Přímo u dojezdu je malý bufet s příjemnou obsluhou, kde si můžete v klidu vychutnat kávu a okny pozorovat, jak Vaše ratolesti řádí na sjezdovce.

Lyžařské zájezdy

Hotel St. Hubertushof
Orientační cena za noc vč. polopenze a skipasu 3 070 Kč/os.
Wellness Hotel Windsor
Orientační cena za noc vč. polopenze 1 372 Kč/os.
LA ROSIERE - FRANCIE
Orientační cena za noc vč. dopravy 1 773 Kč/os.