Apres-ski a služby ve středisku Gerlitzen - SNOW.cz - lyžování

Gerlitzen aprés-ski a služby ve středisku

Gerlitzen - apres-ski, relaxace, sport a služby ve středisku

Aprés-ski

Kärnten Therme

Termální lázně | indoor

V červnu 2012 se po kompletní rekonstrukci otevřely termální lázně ve Warmbadu u Villachu. Až 1 000 hostům je k dispozici 11 000 m2 plochy ve 4 podlažích. Nejatraktivnějším sektorem je FUN – vodní svět s atrakcemi (1 140 m2), kde kromě vnitřních i venkovních sportovních a relaxačních bazénů najdete "šílenou" řeku, dva tobogány nebo širokou adrenalinovou skluzavku. Nechybí ani vodní svět s hrátkami pro nejmenší. Ve dvou nejvýše položených podlažích – v sektoru SPA – se rozkládá velkorysý svět saun (2 000 m2) a parních lázní s relaxačními místnostmi, nechybí ani nabídka kosmetiky a masáží. FIT sektor je posilovnou s nejmodernějšími stroji, tréninkovými programy a kurzy.

Z hlubin země proudí do lázeňského komplexu 40 miliónů litrů termální vody s teplotou pramene 29,9 stupňů.

Dílo architekta Tituse Pernthalera z Grazu respektuje původního ducha stavby a přitom jej pojí s okolní krajinou, jíž dominuje hora Dobratsch. Hlavními motivy budov jsou rozeklané skály a denní světlo – skleněné stěny jej přivádějí přímo do interiérů. Vedle nosných prvků z oceli a betonu byly při stavbě použity světlé materiály jako stříbřitý křemenec, dřevo a vápenec.

Denní vstupenka pro dospělé platná do sektoru FUN stojí 19,50 euro, do sektorů FUN a SPA 28 euro. Dvě dospělé osoby s dítětem obdrží rodinnou vstupenku platnou v sektoru FUN za 45 euro.

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 1
Otevřené sjezdovky 0 z 2