Apres-ski a služby ve středisku Goldeck - SNOW.cz - lyžování

Goldeck aprés-ski a služby ve středisku

Goldeck - apres-ski, relaxace, sport a služby ve středisku

Ubytování

Hotel Koller´s: sauna s odpočívárnou na jachtě

Nově otevřený luxusní hotel je nadmíru vkusně zařízený – architekturou a designem počínaje a květinami konče. Budova je moderně zrekonstruovaná do starého ducha se zdobenými skříněmi, „ušatými“ křesly, ale i s moderními prvky, jako jsou světlé prosklené prostory. Jeden z vyhřívaných bazénů se nachází přímo v jezeře (28 °C), kde zároveň kotví „odpočinková“ jachtička s luxusními gauči a svíčkami. Sauna je malá, ale jedinečná – má přímý výhled úzkým panoramatickým oknem na jezero a to slouží i jako ochlazovací „bazének“, ať už ten vyhřívaný, nebo „přírodní“.

Aprés-ski

Model železnice (City Center Spittal an der Drau)

Muzeum | exkurze

V centru Spittalu an der Drau, přimknutého k dálnici A10 mezi Salcburkem a Villachem, stojí nenápadné obchodní centrum (City Center) a v něm na ploše 300 m2 model železnice: nad nekonečnou spletí 600 m kolejí se stovkami vagónků, s městečky i alpskou krajinou ční dokonce zasněžená hora s lanovkou, unikem je pak věrný model Tauernské železniční trati mezi Mallnitzem a právě Spittalemu (vstupné je cca 7 EUR a v ceně je bezplatné dvouhodinové parkování).

Drautalperle

Akvapark | wellness

bazén, sauna

Kärntner Badehaus

Wellness centrum | wellness

Na podzim 2012 se přímo na břehu jezera Millstättersee otevřela první korutanská „plovárna“ v retro stylu, kde ale nechybí ani moderní wellness. Venku se nachází vyhřívaný bazén (35 °C), saunoví hosté se mohou zchladit přímo v jezeře.

Trhová Kamenice - Hluboká

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 52
Otevřené sjezdovky 0 z 169 km