Novinky - Serfaus Fiss Ladis - SNOW.cz - lyžování

Serfaus Fiss Ladis novinky

Novinky ve středisku Serfaus Fiss Ladis - nové lanovky, vleky a sjezdovky

Propojení lyžařských areálů See im Paznauntal a Serfaus Fiss Ladis | Projekt

Krytá 8sedačka Zwölfer místo 4sedačky | 2020/21

prodloužená trasa lanovky s nástupní stanicí o 200 výškových metrů níže lépe obslouží sjezdovky v lokalitě Nordseite (Fiss)

400místné metro Dorfbahn Serfaus místo 200místného metra | 2017/18

| 2010/11

Na sedačce Sattelbahn je instalován nový typ zábrany – mezi nohy si sklopíte trn s drobnými plošinkami na opření lyží. Oproti klasické zábraně je tato bezpečnější i snadněji ovladatelná, zcela odpadá zmatečné poposedávání a hledání prostoru pro vsoukání lyží na spodní opěrku.

| 2010/11

Každým rokem přibývají nové varianty tratí, lanovky nebo vyšňořené horské chaty – v posledních 15 letech se středisko neuvěřitelně rozrostlo a rozkvetlo. Z původní převahy vleků je dnes park ultramoderních lanovek, někdejší často užší tratě jsou rozšířené a doplněné novými variantami, jednotlivé lokality rozsáhlého areálu můžete křižovat po různých trasách – z Zwölferkopfu je nyní možné sjet do Fissu nejen po červené Schönjochabfahrt, ale i po černé Direttissimě, z Fissu do Serfaus vedou kromě dřívější modré Sattel-Süd-Abfahrt ještě tři další červené z vrcholu Mittlerer Sattelkopf, obdobně při cestě zpět, ze Serfaus se lze do lokality Lazid dostat přímou kabinkou anebo přes vrchol Plansegg. Nově vznikly sjezdovky a sedačková lanovka na jižní straně hřebene Sattelkopf, který od sebe dělí Serfaus a Fiss.

Harrachov

Harrachov

Harrachov

Harrachov

Harrachov

Harrachov

SNOW tipy

Výška sněhu 60 cm
Otevřené lanovky a vleky 2 z 5
Otevřené sjezdovky 2 z 7