Mapa sjezdovek Vyšná Boca - SNOW.cz - lyžování

Vyšná Boca mapa sjezdovek

Vyšná Boca - mapa sjezdovek s podrobným popisem

Oficiální mapa sjezdovek - Vyšná Boca

Vyšná Boca - mapa sjezdovek

Kliknutím na mapu se zobrazí zvětšená podoba. Pokud chcete vidět maximální velikost, klikněte na tlačítko 1:1.

Podrobný popis - Vyšná Boca

Hlavní tratě

  • Páteřní sjezdovky kopírují směr lyžařských vleků. Trať nejblíže k vlekům je černá, vzdálenější červená. Obě dvě jsou zasněžovány a černá je osvětlena. K dispozici servis, půjčovna a zázemí hotelu Barbora. V bezprostřední blízkosti tratí (u hotelu) se nachází menší centrální parkoviště, pokladny a zastávka autobusů.

Dětská trať

  • Je velmi mírná a určena jen pro opravdové začátečníky (délka 200 m).

Turistické tratě

  • Komu by lyžování na značených sjezdovkách nestačilo, může si od konečné stanice vleků trochu povyšlápnout a prodloužit si tak sjezd o více než 400 metrů, avšak neupraveným terénem. V budoucnu se zde plánuje sedačková lanovka, která by měla tyto svahy zpřístupnit lyžařům.

Vyšná Boca

  • Veškeré zázemí naleznete v jedné z nejstylovějších horských obcí na severní straně Nízkých Tater – Vyšné Boci. Pro milovníky lidové architektury doporučujeme procházku z Vyšné Boci směrem na Nižnú Bocu.

Běžecké tratě

  • K dispozici značené tratě v délce 6,5 km okolo obce. Po nedávných větrných kalamitách je z lesních cest při dobrém počasí vidět až na nejvyšší vrch Nízkých Tater – Ďumbier.

Rovná hoľa

  • Pro skialpinisty se nabízí vysokohorský výstup na nejvyšší vrchol v blízkém okolí Vyšné Boci – na Rovnou hoľu (723 m n. m.). Pohodlnější a delší alternativa sjezdu je směrem do Nižné Boci. Krásné výhledy na centrální část Nízkých Tater a při dobré viditelnosti na nedaleké Západné i Vysoké Tatry. V dlouhodobém horizontu se právě na Rovné holi plánuje vybudování velkého lyžařského centra – Boca resortu.

Szczyrk - Szczyrkowski

Szczyrk - Szczyrkowski

Szczyrk - Szczyrkowski

Szczyrk - Szczyrkowski

Szczyrk - Szczyrkowski

Szczyrk - Szczyrkowski

SNOW tipy