Lyze, kratsi oblouk pro sportovnejsi lyzarku (strana: 2) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Sjezdové lyže - poradna před nákupem Lyze, kratsi oblouk pro sportovnejsi lyzarku

Lyze, kratsi oblouk pro sportovnejsi lyzarku (strana: 2)

29.03.2016 13:50:34 #31 

Kris009

Lidi, krotte sve emoce. Nechtela jsem tady vyvolavat zadny rozruch. Jen jsem se zeptala. Nejspis blbe, jak vidim. Lyze uz mam objednane, pro jistotu neprozradim jake, aby neprisla dalsi vlna hlodavych a pro me neprijemnych reakci. Naivne jsem si myslela, ze kdyz chce nekdo poradit, tak poradi a kdyz ho neci dotaz obtezuje, irituje, pripada mu smesny – je zticha. NEPTALA jsem se na to, jake si mam koupit lyze obecne. Ptala jsem se na lyze VELMI podobne – delkou i polomerem. V Alpach se mi jako vzdy lyzovalo skvele. A bože, představ si, že celý týden na lyzich s polomerem 11,5m, pod patou 66 a delkou 155cm. Na ty Racetigery bych si musela hodne dlouho zvykat a to nechci. Tak nejak mi dlouhy rychly oblouk nenahradi ten pocit, kdyz jdu z jednoho kratkeho obloucku do druheho. To prehoupnuti z jedne hrany na druhou je pro me ten nejvetsi zazitek z lyzovani. A Vy co to mate jinak – super :-). Uzivejte lyzovani. P.S. – Ano, myslela jsem „zhovadilost“. Anonymita internetu dela z lidi nekdy …

29.03.2016 15:21:01 #32 

Navvy

>> #31, Kris009, 29. 03. 2016 13:50:34

Každý se tu snažil radit jak nejlépe uměl a nikdo se tu nesnažil nikoho urážet. Nejsi sama, kdo vydrží se slalomkami celý svůj lyžařský život. Ti zkušenější jen decentně, leč přímočaře naznačili, že jsou i jiné lyže, které stojí za vyzkoušení. A jaké to bude na nových lyžích poznáš sama a brzy si na ně zvykneš. Ale stejně si někdy zajdi na nějaký testovací den a zkus i jiné lyže. Nebo si prostě na den vypůjč něco univerzálnějšího – bude to jiná zkušenost a možná Tě utvrdí v tom, že slalomky jsou pro Tebe nejlepší.

29.03.2016 16:21:07 #33 

˘Ö˘Krab muž

Rekreační lyžování je jen a výhradně o emocích, netřeba je krotit. Trocha rozruchu je dobrá, aspoň se rozproudí debata. Lehce nepříjemné reakce jsou v pořádku, pokud nahlodávají, o to jde, není v tom nic osobního. Nikdy nic není v lyžování úplně jisté, červ nejistoty by měl mít plynulý přísun potravy.

Nemohla sis objednat špatně, běžné slalomky jsou si navzájem ze všech typů lyží nejpodobnější, nedá se šlápnout vedle.

Ještě k té anonymitě: mnozí zdejší „štamgasti“ mě znají osobně, stejně tak členové redakce. Ti, kdo mě osobně neznají, mají vždycky možnost mi napsat e-mail nebo zavolat, získat číslo vyžaduje jen naprosto minimální snahu.

To, že jsem nelyžař, se snažím už několik let nepříliš úspěšně maskovat psaním příspěvků. Nepomáhá to.

29.03.2016 19:32:05 #34 

Vvladimir muž

>> #32, Navvy, 29. 03. 2016 15:21:01

Myslím si, že parta lidí zde píšících je nadstandardně kultivovaná. Nemůžeš brát osobně drobné narážky či popíchnutí. K některým doporučením se člověk musí prolyžovat, někdy přes mezistupně. Jinak ať každý jezdí na čem chce a má z toho radost. Někdy ta radost může být i větší, i když ne hned.

29.03.2016 19:34:16 #35 

Vvladimir muž

Poslední příspěvek je samozřejmě adresován dámě.

29.03.2016 20:10:51 #36 

HonzA_ muž

„NEPTALA jsem se na to, jake si mam koupit lyze obecne. Ptala jsem se na lyze VELMI podobne – delkou i polomerem.“

Někteří z nás holt jen slepě neplní přání tazatele, ale vnáší do toho i svůj názor a pohled na lyžování. To je život. Někdo to ignoruje, někomu to vyhovuje a někomu to zase přímo vadí. I to je život.

„Lyze uz mam objednane, pro jistotu neprozradim jake, aby neprisla dalsi vlna hlodavych a pro me neprijemnych reakci.“

Když požádám bandu nadšenců o to, aby investovali nezištně svůj čas a věnovali se mému problému a pomohli mi, bývá slušností se s nimi potom alespoň podělit o své finální rozhodnutí. Je to víceméně ta jediná odměna, kterou dostáváme…

„Tak nejak mi dlouhy rychly oblouk nenahradi ten pocit, kdyz jdu z jednoho kratkeho obloucku do druheho. To prehoupnuti z jedne hrany na druhou je pro me ten nejvetsi zazitek z lyzovani.“

Tak jsi to měla napsat rovnou. Takhle to vypadalo, že jsi jedna z mnoha, kteří jezdí na úplně špatných lyžích. Ale i přesto si myslím, že na jiných lyžích než slalomkách by sis to mohla užít ještě víc. Tvoje volba.

Já Igorovi ve Špindlu nesmrdím!

30.03.2016 00:10:35 #37 

terkad žena

Tak teda dělat ze „zhovadilosti“ takové haló, to by mě nikdy nenapadlo. Asi nejsem taková citlivka a všechny zdejší reakce mi připadají v rámci mezí slušného chování

30.03.2016 02:08:48 #38 

Harry žena

Lidi, krotte sve emoce.

Tebe sa to lahko pise. Ty jsi slunicko.Teba ma kazdy rad.

Ani si nevies predstavit,co tu obnasa byt mesiac.A jeho odvratena strana.

Ach jo.

caute Harry

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy