TRI FITa jiné současné fičury nebo STROLZ - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Lyžařské boty TRI FITa jiné současné fičury nebo STROLZ

TRI FITa jiné současné fičury nebo STROLZ

12.01.2017 18:57:08 #1 

HONZAK1

Ahoj, před lety jsem ve vlákně „Nedá se to vydržet“ s vámi sdílel své pocity z nákupu nových lyžáků a zejména z utrpení, které pak následovalo. Nyní stojím před tím samým problémem a rád bych se s Vámi opět poradil a požádal o radu, či nejlépe přímou zkušenost. Moje poslední a zatím ještě současné boty byly NORDICA SPEEDMACHINE 130 2009/2010. Užil jsem si s nimi všechno možné, jen ne proklamovaný komfort. Už během prvního užívání jsem se zařekl, že už nikdy:

1. nekoupím lyžáky menší, než je moje normální číslo boty (8,42)
  2. neudělám při nákupu lyžáků žádný kompromis a příště rovnou sáhnu po STROLZ.

Uteklo 8 let, během kterých NORDICA zrušila řadu SPEEDMACHINE, aby ji pro letošní sezonu slavnostně reinkarnovala no a samozřejmě se všemi těmi moderními vychytávkami, které by měly dokonale přizpůsobit botu noze, což již nějaký ten pátek nabízejí všichni výrobci lyžařských bot. No a tak by mne zajímalo, zda se opravu tyto technologie posunuly tak dopředu, že by se kýžený výsledek dal alespoň trochu srovnat s tím, co o sobě prohlašuje Strolz. Vzhledem k tomu, že bych si boty zase rád pořídil na dalších cca 5–8 let, tak jejich cena není zase úplně rozhodující, jde spíš o to zda ten cenový rozdíl cca 10000 mezi Strolz a komerční Nordica bude stát za to. Předem díky za vaše názory.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy