Lyže pre opatrného skorodôchodcu. (strana: 3) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Sjezdové lyže - poradna před nákupem Lyže pre opatrného skorodôchodcu.

Lyže pre opatrného skorodôchodcu. (strana: 3)

18.02.2017 08:48:58 #62 

orim muž

Páni, keď už spomínate. Naša mládež v roku 1958 vo Vysokých Tatrách nastupuje na lyžiarsky kurz.

Fotky

18.02.2017 13:01:22 #63 

Mirek muž

>> #60, Martin47, 17. 02. 2017 11:06:58

Ahoj Martine. V té době mi sledování sporttesteru opravdu nehrozilo ;-) Cílem bylo se dostat z Police na Ostaš, nebo Hvězdu do hospody na čaj s tatrankou. Můj pohled je do značné míry ovlivněný tím, že mi bylo okolo 10let.

Pokud máš zájem oživit si vzpomínky, můžu poskytnout zánovní dívčí dvoumetrovky s funkčním Kandaharem viz foto. Výhoda tohoto vázání je i v tom, že do nich narveš jakékoli lyžáky, případě potřeby třeba i pohorky, na to Vlark zapomněl. Když na nich dáš 20km, získáš můj nehynoucí obdiv. Do Vysoké Srbské Ti je klidně z Police přivezu, ale Vlarkovi na Slovensko tedy ne.

Fotky

18.02.2017 19:20:55 #64 

Vlark muž

Náááááááádhera. Nevadí, stačí mi foto, je to špica. Aj tak by som to už pomaly nemal kam dať, pivnicu okrem starých lyží zapĺňajú aj staré časopisy a katalógy, niekoľko pokusov o vypratanie skončilo po celodennom listovaní a konštatácii že to je škoda vyhodiť a ešte sa to zíde. Díky za foto.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy