Ortopedické vložky na míru - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Lyžařské boty Ortopedické vložky na míru

Ortopedické vložky na míru

05.01.2018 19:44:38 #1 

Ivana. žena

zborcená klenba obě nohy, boty Lange RS 90 S.C. (vážím 50 kg). Do lyž. prodejen, kde dělají bootfiting se mi úplně nechce, nejsou ortopedi/podo­logové. K ortopedům/po­dologům se mi chce více, ale pro změnu nejsou lyžaři. Pročetla jsem tady veškeré diskuze na toto téma, pominu-li, že nejsou nejčerstvější, jednoznačný závěr jsem z nich nevyvodila. Prosím o tip, jaké vložky, kde … jistě nejsem se zmíněným problémem sama. Ideálně Plzeň, příp. Praha. Děkuji.

05.01.2018 19:56:13 #2 

psm

Legendsport v Myslíkové, p. Purda. Z vlastní zkušenosti můžu pochválit, byl jsem velmi spokojený. Dělal mi jak vložky, tak následně úpravy skeletu bot.

05.01.2018 20:12:18 #3 

˘Ö˘Krab muž

>> #1, Ivana., 05. 01. 2018 19:44:38

Záleží, jak moc patologický stav je, tedy jak ho řešíš v běžném životě. Pokud máš v normální obuvi vložky od podologa, tak je budeš potřebovat i v lyžařské. Pokud si vystačíš s konfekcí, pomůže Ti s jistotou bootfiter, možná si pomůžeš dobře a rychle i sama.

To, že jsem nelyžař, se snažím už několik let nepříliš úspěšně maskovat psaním příspěvků. Nepomáhá to.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy