Dámský snowboard - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Dámský snowboard

24.01.2011 10:17:19 #1 

modrasek

Vím, že se zde již toto téma určitě řešilo,ale vyrážíme s kamarády na konci února do Rakouska na hory a rády bych si do té doby vybrala snowboard. Vím že je při výběru výška a váha. Měřím 165cm a vážím 52 Kg. Myslíte, že by jste mi dokázali poradit, který snowboard z této nabídky byl byl pro mě vhodný? Ceno bych se ráda pohybovala cca kolem 8000,– Kč. stránky který mi byly doporučeny:

stránky který mi byly doporučeny: Dámské snowboardy

15.11.2017 20:12:57 #2 

patriikhlav

Pěkný

30.11.2017 11:01:31 #3 

halus

Doporucuju jit pro snowboard do prodejny. Kdyz si moje zena posledne vybirala prkno, tak jsem na internetech nacetl vsechny nejnovejsi trendy, nasel slevove akce, prosel testy konkretnich modelu, atd. Zena si nakonec v prodejne vybrala fialovy a k nemu do barvy cepici. Jsem si jisty, ze je tak spokojenejsi.

Ja osobne jsem si prkno koupil online, podle parametru a ceny. Bylo prvni (po letech lyzovani), takze to bylo jedno, ale pro dalsi pujdu taky do prodejny. Uz mam nejaky predstavy o tvrdosti, sirce, apod. a na internetu clovek neusetri tolik, aby to stalo za risk.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy