Pomoc při výběru lyží - Elan Black Magic (strana: 2) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Sjezdové lyže - poradna před nákupem Pomoc při výběru lyží - Elan Black Magic

Pomoc při výběru lyží - Elan Black Magic (strana: 2)

03.02.2019 20:11:19 #32 

Paja4400

Já jen nechápu proč všichni doporučují jen samé pěnové sr…ky Tvrdil jsem vždycky ,že to jsou zbytečně vyhozený prachy a stejně si nikdo nenechá říct a pokud má trochu větší ambice se lyžování nadále něnovat tak ty lyže po čtyřech jízdách hodí do pangejtu a stejně to vždycky tak dopadlo a vždy dopadne. Kupovat jedině sandvitch možná u lechčích ženskech jednoplátový ale manželka dcery i kamarácky dlených doporučení dvouplátovky a všichni jsou happy a už nic jinýho na nohu nevezmou.

03.02.2019 20:27:51 #33 

˘Ö˘Krab muž

>> #32, Paja4400, 03. 02. 2019 20:11:19

Máš a nemáš pravdu. Záleží, za kolik tu navoněnou pěnu koupíš a k jakému účelu ji budeš používat. Novou pěnovou lyži na občasné opatrné použití, v ceně do 4 tisíc, proč ne? Jetou pěnovku z velkochovu za 2 tisíce? Spíš ne. Pěnovku pro pokročilého lyžaře/lyžařku na univerzální použití? Určitě ne. Radikální pěnovku na vyblbnutí a na zničení? Ano! (Tato kategorie vyhynula s ukončením výroby Sporten Daemon).
Pěnovku s tím správným nápisem a pěkným obrázkem na opření k bufetu a machrování na parkovišti či v kabince lanovky? Určitě! Za jakoukoliv cenu? Ano, barva jede! Víš, jak taková lyže v délce pod 150 cm umí být lehká, snadná na manipulaci? S celoplastovým odlehčeným vázáním?

Krom uvedeného jsem (v řádech stokorun za nové v Tescu) zakoupil kdysi Dynastar Speed62, tedy jakési dětské pěnové obřačky (158 a 168 cm), které, když se aplikují dostatečně dlouhé, tak se opravdu chovají jako lyže a děti na nich celkem rády jezdily.

To, že jsem nelyžař, se snažím už několik let nepříliš úspěšně maskovat psaním příspěvků. Nepomáhá to.

03.02.2019 20:42:57 #34 

Paja4400

Asi máš pravdu ale v tom případě bych to ještě trochu upřesnil ,záleží tedy proč na hory jedeč,jestli kvůli lyžováný a nebo předvést svoji nejnovější róbu udělat pár selfíček a pak každému ukazovat že si byl lyžovat. :-) a co se týče těch Dynatárů tak pokud si dobře pamatuji tak to nebyl monocock ale takový polosandvich a přeci jenom už se zo chovalo jinak.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy