[Diskuze k článku]: REJDICE ZAHÁJILY VÍKENDOVÝ PROVOZ - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze neviditelné (ke všem modulům) [Diskuze k článku]: REJDICE ZAHÁJILY VÍKENDOVÝ PROVOZ

[Diskuze k článku]: REJDICE ZAHÁJILY VÍKENDOVÝ PROVOZ

16.10.2009 17:40:26 #1 

Příspěvků: 8275

administrator

Největší český snowpark je od dnešního dne připraven na lyžaře a snowboardisty. Díky sněhové nadílce v Jizerských horách se mohou návštěvníci těšit na kvalitní podmínky. Na svahu je více než 50 centimetrů nového sněhu a podle meteorologů se nadílka udrží celý víkend. Od soboty proto bude v provozu lanovka v O2 Extra Parku. Pro všechny příchozí bude zdarma. Protože následující týden bude následovat výrazné oteplení, je tento víkend ideální příležitostí osvěžit znalosti ještě než začne “opravdová” lyžařská sezóna.


Odkaz na článek

17.10.2009 15:29:00 #2 

Příspěvků: 8275

administrator

(HOnza, info@snowschool.info) to byl zřejmě rekord českýho lyžování. Na stromech listí ještě spíš zelený než zabarvený a kolem dost snahu na slušný sjíždění… Sešlo se nás sedm z party Vylepšovacího lyžování – fotka viz novinky www.snowschool.info . Jinak lidí na pětiminutovou frontu – bufet v provozu – dobrý – zejtra jedem zase…

21.10.2009 18:40:15 #3 

Příspěvků: 8275

administrator

(HonzA, ) Rád bych Rejdickým poděkoval za skvělý nápad, čas a peníze které věnovali na tuhle akci. Bylo to moc fajn, poznal jsem díky tomu kopec na kterém jsem zatím nelyžoval a doufám že se tam zase někdy vrátím!

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy