široké lyžaky - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

široké lyžaky

04.03.2008 10:27:56 #1 

administrator

(Ladislav Varga, gorog@centrum.cz) Dobrý den Možná se tu již na to někdo ptal. Nevíte kde by se dali v Brně koupit co nejširší lyžáky. Mám desítku nohu, ale velice tlusté lýtko (zas tak tlusté není ale asi specificky stavěné). Bohužel jsem zkoušel v každém obchodě úplně ty nejširší lyžáky ale vždy jsem měl problém je zapnout na poslední cvoček. Pokud se mi již podařilo zapnout lyžak měl jsem dost skříplé lýtko. Zjistil jsem že známá měla úplně stejný problém a nakonec teda něco sehnala. Tento rok jsem lyžoval jen jednou v říčkách když jsem si pujčil lyžáky z pujčovny a i tak lehce tlačili a měl jsem problém nějaké najít.

12.03.2008 12:49:49 #2 

administrator

(kyle, kyle.broflowski@seznam.cz) Moje žena celé roky řešila stejný problém : poměrně široké lýtko v poměru k velikosti nohy a kotníku, byla odkázána dlouho na boty se zadním nástupem. Jeden z prodejců, který si sám stěžoval že v Čechách se s tímto problémem potýká řada kupujících, nám doporučil, abychom se zaměřili na výběr z kolekce firmy Dalbello, jejíž boty v tomto parametru údajně poskytují nadprůměrný komfort. To se nakonec vyplatilo a jeho doporučení se potvrdilo . Čili i já doporučuju : jděte po Dalbellech.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

20.10.2017

HARFASPORT oslavil svých 20 let vskutku pestrými novinkami!

Přichází podzim, a tak se z obchodů postupně vytrác...
20.10.2017

Sníh zaplaví Česko i Slovensko. Snow Film Fest startuje 18. října

Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sporte...
19.10.2017

Jak učit děti lyžovat: hlavně hrou!

Začneme od úplného začátku. Když dítě nechce lyžova...
19.10.2017

SNOW 104 market - lyže 2017/18 + Supertest

Zima se blíží a s ní i čas doplnit či obnovit si ly...
19.10.2017

Stöckli 2017/18

Švýcarská značka letos přichystala pro své zákazník...
19.10.2017

Na Černé hoře se zasněžuje, sezóna možná už od poloviny listopadu

Ačkoliv jsou teploty na vrcholu Černé hory stále na...