Filmy a videa o lyžování - SNOW.cz
Domů Video

Video uživatele Lukáš Vavrda - SNOW

Do lyžařské videogalerie patří vaše jízdy, závodníci i výlety do středisek. Máte nebo znáte neodolatelný spot či celý film ze sjezdovky i mimo ni? Přidejte ho kliknutím na „Vložit nové video“!

+
Vložit nové video (po přihlášení)

Sjezd obávané závodní sjezdovky Streif na kole?!

Sjezd ledovaté závodní sjezdovky Streif, která patří k nejnáročnějším trasám ve Světovém poháru, si Fabio Wibmer "střihl" na kole a přidal i freestylové prvky.

Oceňovaný skialpový film: Haute Route v Bauges

Nejnovější nekonvenční film Fabiena Maierhofera, nominovaný v kategorii nejlepší film na festivalu High Five 2023, sleduje jeho dobrodružství po boku Mathieua Navilloda a Nico Favre v Bauges. Cílem je spojit 14 vrcholů s nadmořskou výškou více než 2000 metrů tohoto masivu na lyžích. Tím, že vyrostli v Tarentaise, to pro ně měl být zdravotní výlet.....

Freeride shot Jakuba Piňose Fly Off

Svět se náhle změnil. Žádní lidé k vidění. Žádné autobusy ani vlaky nejedou. Letadla odpočívají v tichu. Městská prostředí se mění v města duchů. Žádný lidský kontakt, žádné štěstí, jen vůně strachu ve vzduchu. Co má dělat jeden člověk? A co třeba lyžař? Možná je čas opustit zbytek civilizace a zatoulat se do těch nedotčených zasněžených míst blíže...

Freestyle film Obscura

Obscura je ponorem do podvědomí Bena Burattiho, francouzského profesionálního freestylera. Při hledání vnitřního klidu se Ben snaží zkrotit svého zlého dvojníka, který se ho snaží dotlačit až k jeho limitům. Temné a iniciační setkání.

Freeridový film Les Étoiles De La Terre

Dvouleté ponoření do života lyžaře Victora Galuchota, následování jeho poetické vize alpských ledovců a praxe vysokohorského freeride lyžování.

Test backcountry lyží Madshus Panorama T50

Test backcountry běžeckých lyží Madshus: jak byste si představili ideální univerzální lyži do českých hor? Ani sjezdovky, ani běžky, ale ani skialpy!

Kompletní recenzi těchto i dalších lyží najdete v časopise SNOW nebo na webu www.snow.cz.

Test skialpových lyží Ski Trab Neve

Lehká lyže s dobře ovladatelným vázáním se nehledá snadno. Neve funguje ve skvělé kombinaci s novým Ski Trab vázáním.

Kompletní recenzi těchto i dalších lyží najdete v časopise SNOW nebo na webu www.snow.cz.

Radek "Raketa" Čermák lyžuje na autě!

Rychlostní lyžování na sněhu je jedna věc, ve které je Radek Čermák opravdu dobrý. Co ale rychlostní lyžování na střeše auta? Další příběhy o rychlostním lyžování najdete ve SNOW 145.

Test lyží Dynastar Speed Course Master GS Konect

Klidná univerzálka pro všechno?

Kompletní recenzi těchto i dalších lyží najdete v časopise SNOW nebo na webu www.snow.cz.

Test lyží Atomic S8

Slalomky, které vychází ze závodního modelu S9, ale umí i trochu odpouštět, takže sportovní lyžař nemusí být úplný závodník, aby si jízdu užil, a vydrží na ní v klidu celý den.

Kompletní recenzi těchto i dalších lyží najdete v časopise SNOW nebo na webu www.snow.cz.

Komerční tipy