Zábava a inspirace - videa - SNOW.cz
+
Vložit nové video (po přihlášení)

Sjezd obávané závodní sjezdovky Streif na kole?!

Sjezd ledovaté závodní sjezdovky Streif, která patří k nejnáročnějším trasám ve Světovém poháru, si Fabio Wibmer "střihl" na kole a přidal i freestylové prvky.

Osmdesátimetrový skok Jamieho Pierra

Jamie Pierre a studie jeho osmdesátimetrového skoku v Grand Targhee v Tetonech. Přistál po hlavě a zapíchl se do sněhu, z něhož musel být vyhrabán.

Foto: Wade McKoy / Red Bull Illume

Začátky skoků s padákem: Shane McConkey

První lyžařský "basejump" s padákem známé lyžařské ikony, Shane McConkeyho.

Skokan James Bond

James Bond zastoupený šestinásobným mistrem světa ve freestylovém lyžování Johnem Eavesem skáče na sjezdovkách z můstku v Cortině d’Ampezzo.

Speedrider Valentin Delluc

Francouzský speedrider Valentin Delluc spojil lyžování a létáním, tentokrát v noci – sérii letů za svitu měsíce podnikl začátkem roku 2017 kolem Avoriaz a ledovce Bossons u Chamonix. Aby docílil kýženého světelného efektu, ke křídlu si připevnil LED pásek. Podívejte se na krátký film: poslední lanovkou vyjel do 3600 metrů na startovací bod na Col d...

Film Poslední závod o Hanči a Vrbatovi míří do kin

Podívejte se na první záběry z filmu Poslední závod. Vznikl na základě legendy o Hanči a Vrbatovi a spatříte v něm tváře jako Kryštof Hádek, Judit Bardos, Marek Adamczyk, Oldřich Kaiser, Vladimír Pokorný, Vladimír Javorský, Jan Hájek či Jaroslav Plesl. Do kin bude uveden 24. března 2022.

Tipy na výlet v létě - Rakousko -Salzbursko

Blíží se léto a mnozí si již plánují dovolenou třeba na ledovec. Já zde přidám video, že zrovna v Rakousku je mnoho zajímavých míst. Navštívil jsem Salzbursko a využil Salzburgerland Card a navštivil město Salzburg, Gastein, Grossglockner a nebo Muzeum veteránu v Kaprunu.

Absurdistán: jak se dnes lyžuje ve Francii?

Francie se rozhodla zavřít všechna lyžařská střediska přes vánoční svátky - zda otevřou v lednu navíc není zcela jisté. Kromě vlny peticí a výzev francouzské vládě a prezidentovi se také objevují parodující videa jako toto. Jak ve francouzském absurdistánu můžete lyžovat? Jak vidno, na lyžích můžete téměř kamkoliv. Jenom na vlek a sjezdovku ne...

The White Hell of Pitz Palu (celý film, 1929)

Jeden z mnoha snímků z dílny Arnolda Fancka, průkopníka lyžařské kinematografie, který si později vysloužil nálepku propagandistické loutky nacistů. Tento snímek však pochází z roku 1929 a je inspirujícím náhledem do začátků té stejné kinematografie, která nám dnes servíruje HD videa všech závodníků a živé přenosy závodů.

Staré lyžařské oblečení? Věnujte ho potřebným!

Iniciativa http://ridersforrefugees.com/ zatím funguje na 25 sběrných místech ve Francii a Švýcarsku, nicméně dává zajímavý pohled na recyklaci lyžařského oblečení, které už je pro lyžování příliš staré, odřené, nebo prostě vyšlé z módy. V Čechách humanitární sběr oblečení zajišťuje Český červený kříž. S pří...

Komerční tipy