SNOW tour - videa (strana: 2) - SNOW.cz
+
Vložit nové video (po přihlášení)

SNOW tour 2023 - Rigi

Švýcarská hora Rigi se tyčí nad Lucernským jezerem, přezdívá se jí Královna hor a je to nejnavštěvovanější hora samotnými Švýcary. I když tu najdeme pár kratších sjezdovek, není lyžování hlavním tématem Rigi a zpozornět by měli hlavně vyznavači zimní turistiky na sněžnicích a milovníci švýcarské gastronomie či fandové kolejových vozidel.

SNOW tour 2023 - Aletsch

Vidět největší ledovec Alp, který se jako mohutná ledovcová řeka vlní ve švýcarském kantonu Wallis, by mělo být na seznamu každého horala. Tahle podívaná je dosažitelná nejen po udržovaných zimních turistických trasách, ale také přímo z lyží, protože ledovec podélně lemuje lyžařské středisko Aletsch Arena se 100 km sjezdovek.

SNOW tour TIP 2023 - Hotel Altea - Val Gardena

Naším tipem na ubytování ve Val Gardeně je Residence Altea, která nabídne krásné apartmány s vlastní kuchyňkou. Ráno tu ovšem můžete využít ke snídani bohatý snídaňový bufet a odpoledne wellness se saunami a vířivkou.

Montana - Prague Sport - Bootfitting

Pokud jste letos našli pod stromečkem lyžáky, dost pravděpodobně pro vás bude přínosné následující video o bootfittingu, který zkomfortní vaši novou, ale klidně i starou lyžáku. Bootfitting naleznete v pražské prodejně Prague Sport dříve MONTANA sport

SNOW TOUR 2023: VAL GARDENA

Italské údolí a zároveň lyžařská oblast Val Gardena leží uprostřed Dolomit, které se dají bez nadsázky označit jako nejkrásnější hory světa. Když pomineme velkolepé scenérie hor, o které se v případě Gardeny stará hlavně rozeklaný masiv Sasso Lungo a světoznámé pohoří Sella, tak špičkové jsou také zdejší sjezdovky, kterým by se dalo - zvláště v pře...

Grand Openig Dolní Morava

Grand Openig Dolní Morava byl opět super otvírák sezóny.…

Montana - Prague Sport - Obchod

PRAGUE SPORT Montana Praha. Obchod · Ski servis · Půjčovna · Bootfitting. Vše co potřebujete k lyžování a nejen to!
Kříženeckého nám 990 152 00 Praha 5 – Barrandov

https://www.praguesport.cz/cs/

Komerční tipy