Freeski - videa (strana: 8) - SNOW.cz
+
Vložit nové video (po přihlášení)

Prašanová oddychovka Welc(H)ome

I reklama může být natočená hezky. Tohle není na první pohled poznat, že je reklama - je to prosté, oddychové video s prašanem. Taková podzimní náladovka.

Výběr artových zimních fotek

Artové fotky a moderní obdoba promítání diáků, to zahrnuje Jérémy Bernard v kolekci poetických fotek z lyžování ve Whistleru, doplněném velmi přijemně autentickým zpracováním osobité básně - Deep winter photo challenge.

Dokument: na lyžích z Everestu

Dokument o legendárním Yuichi Miurovi, který jako první na světě podnikl něco, co bylo do té doby považováno za nemožné: sjel na lyžích Mt. Everest a zahájil tak honbu za jedním z výjimečných himalájských prvenství, tedy prvosjezdů osmitisícových hor.

Více o tomto a dalších sjezdech z 8000 metrů vysokých hor se dočtete ve SNOW 119.

This is Sammy: Prašan v BC

Sammy Carlson je ambasador výrobce lyží Armada a tohle je jejich propagační video, jako ostatně spousta videí podobného rázu, ale vzhledem k množství skvělých prašanových záběrů to vůbec ničemu nevadí. V Britské Kolumbii je podobných příležitostí plných prašanu spousta.

Faction: POV series 2

Jestli tak jako já jste přehlceni hudebními klipy, ve kterých cáká prašan, ale jsou dokola už pořád stejné, pusťte si skvělý edit Sama Anthamattena a Johnnyho Collinsona. Většina adrenalinu i romantiky je zachycena velmi jednoduše pomocí Point of view, a má to hlavu a patu.

Vítězná jízda FWT Verbier POV

Užijte si trochu adrenalinu a emocí spolu s Wadeckem Gorakem, který zajel tuhle perfektní jízdu ve Verbier. Získal za ní 92 bodů, v celkovém žebříčku se pak umístil pátý.

Zeppelin skiing

Každá nová šílenost dne sbírá body. Takže když někdo přišel s nápadem nechat se vynést nad hory vzducholodí, aby si pak následně mohl sjet celou výšku prašanem zase dolů, byl to nápad tak absurdní, až se mohl stát reálným. A taky že se stal. Podívejte se na video. Velké fotky pak najdete ve vydání SNOW 119, které vychází na počátku listopadu.

Nahaté lyžování

Segment z filmu Walhalla, který je trochu hanbatý. Tedy jen tahle část, ale i zbytek filmu stojí za to! Zkoušeli jste někdy lyžování bez oblečení? Prý to umocňuje svobodu, navíc ušetříte za značkové kombinézy.

Vítězná jízda Elisabeth Gerrintzen na FWT 19 ve Verbier

Třiadvacetiletá Švýcarka předvedla loni v domácím Verbier parádní jízdu a v celkovém žebříčku se umístila na třetím místě. Jela na lyžích Faction Dictator 3.0.

Komerční tipy