Hledáte rychlou pomoc pro předplatitele?

Jak si předplatit

Předplatné v Česku

Předplatné časopisu SNOW, NORDIC a SWISSmag si můžete jednoduše objednat on-line!

Při objednávce on-line budete vyzváni k přihlášení nebo registraci, abyste mohli po připsání platby využít své SNOWbony pro nákup v e-shopu SNOW.

Předplatné na Slovensku

Předplatné na Slovensku si můžete objednat:

přímo u vydavatelství SNOW media

  • v objednávkovém formuláři SNOW
  • zaplatíte cenu v Kč na český bankovní účet
  • po připsání platby získáte SNOWbony, které můžete využít pro nákup v e-shopu SNOW

prostřednictvím slovenské distribuční společnosti Mediaprint-Kapa Pressegrosso

  • v objednávkovém formuláři iPredplatne.sk
  • zaplatíte cenu v EUR na slovenský bankovní účet distribuční společnosti
  • nezískáte SNOWbony (objednávka není připojena k vašemu uživatelskému účtu), ale v listopadovém vydání časopisu dostanete limitovanou nabídku balíčků, z nichž si můžete jeden vybrat a ten doručíme na náklady vydavatelství

Nová cena SNOW a NORDIC od října 2020

Cena časopisu SNOW od 1. 10. 2020 vzrůstá ze 74 na 100 Kč, stejnou cenovku bude mít také NORDIC. Zvýšení ceny jsme důkladně zvažovali a dosud i dlouho odkládali. Jaké k tomu nakonec vedly důvody?

Inflace výrobních nákladů

Cena časopisu SNOW se neměnila více než 10 let - naposledy v říjnu 2008, a to kosmeticky z 69 na 74 Kč. Většina výrobních nákladů přitom za tu doba rostla v inflačním tempu, které jsme dosud pokrývali z rostoucího rozsahu inzerce. Některé náklady se však zvyšují čas od času skokově - například pošta od jara 2020 zdražuje doručování tiskových zásilek (novin, časopisů) prakticky dvojnásobně.

Méně reklamních příjmů

V důsledku pandemického šoku se výdaje na reklamu v r. 2020 citelně omezí. I když vznik a výroba časopisu bude i nadále financovány převážně z reklamních příjmů (jinak by prodejní cena časopisu musela být několikanásobná, tedy ve stovkách korun), přejeme si, aby čtenáři byli ochotni zaplatit alespoň papírový nosič časopisu, tedy náklady na tisk a distribuci včetně marže prodejců.

Roční předplatné za méně než jednodenní skipas

Zvýšená cena se dotkne i předplatného, i když v mnohem menší míře - roční předplatné SNOW vzroste ze 400 na 490 Kč, tedy o necelých 13 Kč na 1 vydání. Předplatitele budeme i nadále odměňovat bonusovými SNOWbony, protože si jich vážíme a věříme, že SNOW pro ně bude stále atraktivní investicí - za cenu ani ne jednodenního skipasu dostanou celosezónní přísun užitečných lyžařských informací a inspirace a k tomu ještě drobný lyžařský dárek pro radost.


Jak využít SNOWbony

SNOWbony můžete využít pro nákup zboží z kolekce SNOW, které si objednáte v e-shopu SNOW!

SNOWbony získáte kromě předplatného i za čtenářskou recenzi lyžařského vybavení nebo za čtenářský report z lyžařského střediska.

Nevyčerpané SNOWbony nejsou časově omezené a v rámci účtu každého předplatitele se sčítají - objednáte-li předplatné kamarádce nebo kamarádovi, SNOWbony získáte vy!


Něco není v pořádku? Nejčastější otázky a odpovědi (FAQ):

Nemůžete se přihlásit do svého profilu na webu? Nechte si poslat nové heslo, pokud už jste se registrovali. Nemáte-li účet nebo není aktivní, kontaktujte nás prosím přes formulář Rychlá pomoc a účet vám aktivujeme.

Nedostali jste předplacený časopis do schránky? Na záložce Zásilky ve svém profilu můžete sledovat, kdy a na jakou adresu jsou časopisy (nebo zboží z e-shopu) odesílány. Pokud časopis neobdržíte do 3 pracovních dnů od data odeslání, kontaktujte nás prosím přes formulář Rychlá pomoc a pošleme vám náhradní výtisk.

Nevíte, kdy vaše předplatné končí? Přihlaste se (v pravém záhlaví stránky), pak klikněte na Předplatné a vpravo najdete informační okénko Moje předplatné, kde je uvedeno, do kdy máte časopis předplacen. Ve svém profilu najdete v záložce Objednávky i jednotlivá předplacená vydání časopisu.

Jste již předplatitel(ka) a předplatné vám vypršelo? Předplatné se vám obnoví automaticky a navíc v prvním čísle prodloužené objednávky najdete složenku na jeho zaplacení. V předstihu zároveň zasíláme návod k úhradě prodlouženého předplatného e-mailem. O prodloužení si můžete požádat i přes formulář Rychlá pomoc.

Jak zjistíte, zda už byla platba připsána na účet? Přihlaste se (v pravém záhlaví stránky), pak klikněte na svou přezdívku, tím se dostanete do svého profilu a v záložce Objednávky najdete stav vašeho bonusového účtu (SNOWbony) a v záložce Faktury pak stav úhrady.

Nemáte připsané SNOWbony? Platba je po odeslání připsána na účet zpravidla do 3 praocvních dnů, během následujícího dne se automaticky zobrazí i na vašem bonusovém účtu. Pokud svou platbu nevidíte do 3 pracovních dnů od data odeslání, kontaktujte nás prosím přes formulář Rychlá pomoc a platbu dohledáme. Nejčastějším důvodem nepřipsání platby je chybný variabilní symbol.


Všeobecné podmínky předplatného