Malé areály, netěšící se velké pozornosti veřejnosti, často co do komfortu a vybavení stagnují, ovšem to není příklad areálu Náprava. Od loňského roku je tu nový vlek kotva, nová rolba i zasněžovací systém. Areál dále nabízí večerní lyžování, lyžařskou školu, půjčovnu lyží, ski servis, restauraci a v neposlední řade ubytování přímo na sjezdovce.

Náprava
Příjemně pestrý areál nabízí celkem tři vleky a hned sedm sjezdovek všech náročností s převýšením 130 m.  Z vleků je to již zmíněná nově postavená kotva, starší poma a poté školní vlek se sníženými unašeči. Nabídka sjezdových tratí je na takto malý areál více než bohatá, najdeme zde dvě modré, čtyři červené a jednu černou o celkové délce 3,6 km.

Náprava
Ski areál je otevřen denně od 9 do 16 hod. a mimoto nabízí ve středu, pátek a sobotu večerní lyžování na kotvě od 19 do 21 hod. Za zmínku určitě stojí také pravidelná úprava sjezdových tratí před každým večerním lyžováním, což se v oblasti Krušných hor moc často nevidí. Ceny v areálu jsou průměrné, konkrétně dospělý zaplatí za celodenní lyžování 350 Kč a za večerní lyžovačku 200 Kč. Děti do 140 cm platí 240 Kč, respektive 150 Kč.

Nápravu lze bez obav doporučit fanouškům večerního lyžování, kterého v nabídce Krušných hor není mnoho zde je na poměrně vysoké úrovni.

Oficiální stránky: www.skiarealnaprava.cz

Náprava