Apartmány Medvědín jsou jedinečné svou polohou. Kde jinde ve Špindlerově Mlýně nebo na českých horách máte možnost obout se do lyžařských bot doma v teple, z lyžárny vzít lyže, nasadit si je před domem, odpíchnout se a na prašanu dojet až k vleku? Nebo v létě, vyjet lanovkou na Medvědín, po hřebenech Krkonoš dojít na Kozí Hřbety, k prameni Labe nebo na Sněžku?
Mimořádná lokalita horského střediska

Češi hory milují. Medvědín, Svatý Petr, Hromovka je pro vyznavače sportu a aktivního životního stylu pojem! Špindlerův Mlýn je díky své výborné infrastruktuře s celoroční příležitostí sportu, zábavy a odpočinku jedno z nejpopulárnějších tuzemských rekreačních středisek. V každém ročním období zde můžete trávit svůj volný čas a aktivně odpočívat nejen na čerstvém vzduchu, ale můžete si vybrat ze zdejší nabídky hotelových komplexů, zajít si zaplavat do aquparku, zahrát tenis venku či v hale, zajezdit na čtyřkolkách, nebo jen tak posedět u dobrého jídla v restauraci. Pěšky či na kole poznáte krásy Krkonoš. V okolí je více než 180 km značených turistických a 100 km cykloturistických tras. V zimě si zalyžujete na upravených sjezdovkách na Medvědíně, Mísečkách, ve Svatém Petru nebo na Hromovce.


Projekt respektuje místní prvky

Apartmány Medvědín tvoří 108 apartmánů umístěných v třípodlažních budovách. Jejich nezaměnitelný architektonický styl pochází z dílny architektonického ateliéru ADNS. Domy s překrásnými výhledy na krkonošské hřebeny, sjezdovky Medvědín a Svatý Petr jsou citlivě zasazeny do okolní krajiny.

Přestože architektura projektu je moderní, respektuje typické místní prvky, kterými jsou dřevo a kámen. Fasády objektů budou realizovány z barevně tónovaných dřevěných a kamenných obkladů s osazenými dřevěnými okny. Architektonické řešení klade důraz nejen na vnější vzhled, ale zejména na funkčnost interiérů a vysoké realizační standardy. V projektu budou použity kvalitní materiály a značkové zařizovací předměty včetně bezpečnostních prvků moderních staveb.

Apartmány jsou projektovány s terasami a balkony. Součástí každého apartmánu je sklep v suterénu a možnost zakoupení jednoho až dvou parkovacích stání. Maximální pohodlí a bezpečnost zajistí hlavní recepce.

Ceny se pohybují od 2,3 milionu korun za jednopokojové apartmány o výměře 34 m2.

Součástí projektu je multifunkční hřiště pro kopanou, volejbal, tenis, dětské hřiště a jezírko. Apartmány Medvědín mohou být pro vás druhým domovem pro načerpání sil po rušném pracovním týdnu, místem aktivního odpočinku a rodinných dovolených, místem pro víkendy s přáteli. Pro jiné se mohou stát velmi dobrou investiční příležitostí.

Projekt bude dokončen v roce 2013 tak, aby první majitelé mohli užívat své apartmány již v zimní sezóně 2013/2014.

Proč koupit rekreační nemovitost?

  • Kvalitní lokalita, kvalitní stavba, komfortní vybavení
  • Bydlení přímo u sjezdovky - lyžařský areál Medvědín 20 metrů
  • Odpočinek pasivní či aktivní v prvotřídním středisku zimních sportů a celoročních outdoorových aktivit v České republice
  • Investiční příležitost

www.apartmanymedvedin.cz