Pro jednotlivce i pro dvojice

Myslíte si, že v kombinaci těchto sportů vynikáte mezi kamarády a kolegy? Startujte jako jednotlivec!

Myslíte si, že například excelujete v lyžování, ale Vaše partnerka, nebo Váš kolega jsou lepší v golfu? Startujte jako dvojice! Oba budete soutěžit, ale bude se počítat lepší výsledek lyžování a golfu a tenis budete hrát čtyřhru.

Pravidla

Počet hráčů je limitován na 16 žen a 32 mužů a kategorie nemají věkové limity. Přihlásit se mohou jednotlivci, nebo dvojice muži, ženy, mixy. Můžete reprezentovat sebe nebo vaši firmu. Pokud nechcete platit startovné, napište nám, že se cítíte jako VIP a můžete být vybráni jako WILD CARD. Na celou akci můžete pozvat také Vaše manželky, milenky, sekretářky, fanynky. Z hlediska kapacity autobusu je výhodou, pokud tyto funkce reprezentuje jedna osoba.

Ceny a výhry

Cena akce včetně startovného, ubytování, stravování, dopravy, možného půjčení lyží, diplomů, památečních DVD, věcných cen, rozvozu účastníků po Brně je 2400 Kč za jednotlivce a 4 200 Kč za dvojici. Účastníci budou soutěžit o sportovní vybavení, lyžařské zájezdy, možnost testování vozidel prestižních značek na víkend, vouchery na sportovní aktivity a o šanci vyhrát jako první v historii.

Více informací hledejte na http://cityski.cz/akce/