Hotel s restaurací byl to poslední, co na Monínci ještě chybělo. Restaurace M2 u dojezdu lanovek je sice mimořádná, ale na to, abyste tam šli s milou na večeři, to není. V restauraci hotelu Montana se romantická setkání přímo nabízejí, protože návštěvníka okouzlí exteriér, interiér (tedy zejména výhled) i gastronomie. Ke cti hotelu přiznáme, že jeho cenová úroveň je překvapivě přijatelná a například teplé jídlo se dá dostat i dost pod sto korun. Monínec je celý unikátní, ale posezení na terase restaurace je samostatnou atrakcí, kvůli které se tam vyplatí zajet nejen v zimě. Klidně si zkuste některý z posledních teplých víkendů tamní restauraci sami osahat a ochutnat. Abyste věděli, jestli má smysl tam zajet v zimě.

K hotelu patří wellnes, sauna a malý bazén, také tělocvična, která navazuje na požadavky sportovní klientely Monínce.

Ráno se vzbudit v moderním pokoji, protáhnout se na terase s výhledem na kilometry krásné krajiny, dát si dobrou snídani, vyrazit na lyžích přímo z hotelu, poobědvat v samoobslužné restauraci alpského typu, pak třeba ještě trochu lyžovat nebo si vyjet lanovkou na odpolední kafe na terasu hotelové restaurace. Pak do hotelového wellnes nebo sauny, na klidnou večeři… a ráno znovu.
Řekněte, kde to ještě v Česku takto jde?


Novinky pro 2012/13:

Nový hotel! Designová restaurace, wellness, komfortní ubytování.

Letos je celodenní skipas levnější! Stojí jen 495 Kč!

Kompletní obnovení parku sněžných děl: 4x Technoalpin M18, 2x sněhová tyč TA V3. Navíc na test nejmodernější novinka – sněžné dělo Technoalpin A10. Od letošní zimy se bude zasněžovat celý areál najednou bez nutnosti přemísťování děl!