Levnější ceník e-skipassů

Středisko po sedmi sezónách upravilo základní ceník a lyžaři a snowboardisté tak mají možnost si zajezdit ve „Špindlu“ letos dokonce levněji. 1 den pro dospělého v podobě elektronického e-skipassu vyjde totiž na 670 Kč. Stačí si jen zakoupit plastovou kartu s unikátním písemno-číselným kódem a přímo na www.skiareal.cz si na ni nahrát dle potřeby 1-7denní skipas za zvýhodněnou cenu. Výhodou elektronického skipasu je navíc pojištění od Kooperativa a.s., které držitel automaticky získá po dobu platnosti jízdenky. Akce není časově omezena, ceník e-skipassů platí po celou zimní sezónu 2012-13.

Výhodné ceny pokračují

Novinkou v letošním ceníku jsou skipasy 10 a 20 dní ze sezóny. Držitel těchto skipasů může čerpat definovaný počet dnů libovolně v průběhu zimní sezóny. Při ceně 7 800 Kč pro dospělého tak lze pořídit den lyžování v celém Skiareálu již za 390 Kč.

Sezónní skipasy i letos bez navýšení cen

Ani u sezónních skipasů nedojde letos k navýšení cen. Skipas pro dospělého lze zakoupit za 9 000 Kč, pro děti a juniory za 6 000 Kč, resp. 7 000 Kč. I letos držitel takového skipasu získá tradiční benefit v podobě 50% slevy na skipas ve švýcarské lyžařské perle Svatém Mořici a nově také 25% slevu na 1-6 denní skipas v rakouském resortu Patscherkofel u města Innsbruck.

Špindl - to nejsou jen výhodné ceny, ale i širší sjezdovky

Nové lanovky či vleky ve středisku ani letos nenajdete. Naopak největší pozornost Skiareál věnoval letos rozšíření nejužších míst sjezdových tratí a tudíž zvýšení komfortu a bezpečnosti lyžařů. Červená Hromovka I. se tak rozšířila z původních 20 na 40 až 45 m. Stejné šíře se dočkala i červená sjezdová trať ve Svatém Petru. A návštěvníky tak čeká zhruba 5 000 m2 nových ploch k lyžování!