GIRO MONTANE / specifikace

velikosti: Super Fit™ - S (52-55,5 cm), M (55,5-59 cm), L (59-62,5 cm)
technologie: In-mold, Roc Loc® 5
odvětrání: 12 Super Cool™ otvorů, Thermostat™, Stack Vent™
barevná provedení: Matte Black, Matte White, Titanium Angles, Matte Steel Angles, Matte Tank Offset, Matte Red, Matte Black Pixel Fade
cena: 3 499 Kč

GIRO MONTANE / technologie

SUPER FIT™
Každá nová přilba je tvarována na základě naší databáze anatomických měření a poté doladěna ve spolupráci s našimi týmovými jezdci. Následuje rozsáhlé testování v laboratoři i na sněhu, při kterém dochází k finálním úpravám, abyste dostali produkt, který vám perfektně padne a splyne s vaším tělem.

ROC LOC® 5
Upínací systém Roc Loc páté generace, dokonale prověřený na cyklistických přilbách Giro, poskytuje vysokou míru pohodlí, perfektní usazení na hlavě a v neposlední řadě přilbu odlehčuje (ve srovnání s podobnými systémy na trhu je Roc Loc 5 až o téměř 40 % lehčí). Systém umožňuje vertikální i horizontální nastavení vaší přilby, a to rychle a snadno – jednou rukou pomocí kolečka.

IN-MOLD
Konstrukce In-mold spojuje pevnou vnější skořepinu z tvrzeného polykarbonátu s vnitřní pěnovou výplní určenou k absorpci nárazů. Toto spojení přímým vstřikováním pěny do skořepiny nabízí bezkonkurenční poměr hmotnosti a pevnosti a umožňuje také lepší odvětrání přileb.

SUPER COOL™
Ventilační otvory Super Cool vtahují čerstvý vzduch do přilby, zatímco teplý vlhký vzduch ženou ven. Díky důkladnému tvarování otvorů nebudete mít s přehříváním hlavy během horkých slunečných dnů žádné problémy.

THERMOSTAT™
Třístupňová regulace odvětrání Thermostat umožňuje rychlé a snadné nastavení proudění čerstvého vzduchu přilbou pomocí nenápadného ovládacího prvku na horní straně přilby, který je snadno přístupný i v rukavicích. Rychlý a efektivní způsob, jak si optimálně nastavit přilbu podle aktuálních povětrnostních podmínek.

STACK VENT™
Větrací otvor Stack Vent byl vyvinut na základě výzkumu, který prokázal, že většina teplého vzduchu způsobujícího zamlžování brýlí vychází z větracího otvoru uprostřed horního okraje brýlí. Ventilace Stack Vent je proto umístěna právě nad tímto otvorem – odvádí teplý vzduch z brýlí a zamezuje tak jejich pocení.Katalog zimní kolekce Giro je ke stažení ZDE (PDF soubor).

Můžete si ho také prohlédnout online v aplikaci floowie.

www.giro.czMontane:


Jezdecká videa Giro Snow 2013

Giro SNOW 2013 / The Arlberg / Seth Huot


Giro SNOW 2013 / The Arlberg / Simon Chamberlain


Giro SNOW 2013 / Baldface / Izzy Lynch, Dave Treadway


Další videa najdete na oficiálním YouTube kanálu Giro.