Co je u nás letos nového? Všechno je tak, jak má být. Metodiku neměníme, partnery taky ne. :-)

Tradičně chystáme „otevírací Skicamp.cz, v listopadovém termínu na ledovci Kitzsteinhorn, na který pro vás přivezeme kolekci lyží Elan 2013/2014. Jak jistě víte pro značku Elan je tradicí skvělé hodnocení v mezinárodní soutěži inovací, designu a funkčnosti. Ne jinak tomu je i letos.
V roce 1991 přišly na svět 1. carvingové lyže Elan Parabolic, letos se na trh „derou“ elany s revoluční konstrukcí Amphibio Power Spine. Ono totiž „levá není jako pravá“.

Jste nadšení carveři nebo jste stále nenašli ten „správný“ pocit v oblouku? Stále neumíte používat obě lyže v oblouku tak, jak by jste chtěli, chcete poradit, vyzkoušet nové lyže…? Vřele vám doporučuji se naší akce zúčastnit. Otestujete nové modely Elan. U nepovinné výuky vás natočíme na kameru, večer rozebereme jak styl, tak lyže. Výuku vedou lektoři Skicamp.cz, kteří se carvingem od jeho počátků v ČR zabývají bezmála 15. sezónu.

Informace k akcím naleznete na www.skicamp.cz.

Je vaše nadšení ještě větší a bavilo by vás stát se instruktorem lyžování nebo instruktorem snowboardingu? Pak rozhodně věnujte pozornost našemu akreditovanému kurzu pro instruktory, který se uskuteční v prosinci v Jeseníkách.
Být instruktorem neznamená „pouze“ nosit pošitou bundu, jezdit zadarmo na vlecích a být cool. To by jste si nic nevydělali. Být kvalitním instruktorem je něco víc. Zodpovědný instruktor má na úspěch u klientů zaděláno. Chcete-li být instruktor a zažít fajn časy opravdu na horách, tak se přihlaste na náš akreditovaný kurz. Veškeré informace jsou na stránkách lyžařské školy www.sherpaski.cz . A když vás to bude bavit, budeme vás učit dalším věcem, které učíme jen u nás. Nebo třeba telemark, ten taky „jezdí“ málokdo.
Protože: „Nejlepší věci na světě nejsou věci!

Pro maminky, tatínky, babičky i dědečky a hlavně všechny mrňata máme jedinečný přístup. Naučíme vás, vaše ratolesti umění lyží nebo snowboardu. Kvalitně, jednoduše, zábavně. Pro malé děti máme nachystanou výuku v dětské školce. Větší se vyřádí s instruktorem na sjezdovce. Dospěláci mohou vyzkoušet Elan Amphibio výuku přímo s majitelem lyžařské školy.


Závěrem všem čtenářům časopisu SNOW a Snow.cz přejeme hodně dobrou zimu. Telemarkistům hodně prašanu, lyžařům fajn skluz a když řezat, tak na obou hranách, s náklonem samozřejmě ke svahu. :-)
Za lyžařskou, snowboardovou a telemarkovou školu
Sherpa Ski School a Skicamp.cz

Petr Wagner

PS: Nesledujte TV zprávy. Většinou, když je v nich „kalamita“, je na horách báječně. Sportu a čerstvému vzduchu zdarec!