Není pro vás lepší místo v Čechách, pokud hledáte velmi kvalitně upravené sjezdovky, kde je i v jarních měsících dostatek sněhu.

Rozmanitost lyžařských tratí dělá z Harrachova rekreační středisko pro ideální rodinnou dovolenou. Láká vás náročný terén černé téměř 1 000 metrů dlouhé sjezdovky? Nebo jste spíše vyznavači příjemně dlouhých sjezdových tratí se střední červenou náročností, na které si jízdu na lyžích skutečně užijete? Či jste začínající lyžař? Skiareál Harrachov má co nabídnout všem. Na úpatí Čertovy hory směrem do Harrachova najdete osvětlený vlek "Doplik", který umožňuje také večerní lyžování. Vlek je na mírném svahu, který je velmi oblíben právě dětmi a začínajícími lyžaři, kde se mohou učit základům sjezdové techniky (www.skiareal.com).Harrachovský lyžařský areál je součástí rozlehlého Skiregionu, v němž platí společné skipasy (www.skiregion.cz).

Skiareál Harrachov na rozdíl od dalších lyžařských středisek nemění ceny jízdného. Naopak. Jde lyžařům vstříc dalšími výhodami. Již druhou sezonu nabízí levnější jednotlivé jízdy využívané především běžkaři.

Rodiny s dětmi potěší Rodinný balíček 2+1, 2+2. Tedy dvě dospělé jízdenky za plnou cenu a 1 nebo 2 dětské jízdenky s výraznou slevou. Výhodněji můžete lyžovat také s kartou Harrachov Card, se kterou můžete čerpat až 30% slevu na skipasy a spoustu dalších výhod z oblasti sportu, gastronomie, wellness v Harrachově i okolí (www.harrachovcard.cz) .Pokud vás láká pohled na zimní horskou krajinu a nepatříte k fanouškům sjezdového lyžování, Harrachov nabízí pro vyznavače běžeckého lyžování nesčetné množství upravovaných běžeckých tratí od závodních až po turistické cesty. Na vrcholu Čertovy hory, kam se dostanete pohodlně lanovkou, je nástup na běžeckou magistrálu - 100 kilometrů udržovaných běžeckých tratí a cest až na hřebeny Krkonoš upravované ve stylu crosscountry. Běžecké stopy vás dovedou do panenské přírody v Krkonoších a jsou nejdelší ve střední Evropě. V letošní sezoně nabízíme pro milovníky bílé stopy přesnější informace o úpravě běžeckých terénů. V rámci informačního systému je na www.skiareal.com uvedeno datum a čas poslední úpravy běžecké trasy, a díky GPS navigace je upravená trasa zaznamenána na www.bilestopy.czNedaleko od horského střediska udivuje turisty od nepaměti největší vodopád v Krkonoších. Nazývá se Mumlavský a voda se z něj řítí do hloubky téměř deseti metrů.

Dovolená s HARRACHOV CARD vám šetří peněženku!

S dostatečnou ubytovací kapacitou všech typů ubytování v soukromí až po čtyřhvězdičkové hotely a výhodnou HARRACHOV CARD budete spokojeni. Ubytujete-li se v Harrachově u člena Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu (SRCR) - kartu obdržíte zdarma na dobu Vašeho pobytu. Nebo si ji můžete koupit na prodejních místech za cenu 100 Kč s platností na 1 měsíc. Harrachov Card nabízí slevy a bonusy na mnoho služeb a aktivit a to jak z oblasti sportu, kultury, gastronomie, wellness tak i zábavy. Mezi nejvýznamnější výhody patří bezplatné využívání skibusu, slevy na vstupné do krytých bazénů, relaxačních center, muzeí a především až 30% sleva na skipasy harrachovského skiareálu. Díky Harrachov Card můžete prožít plnohodnotnou a rozmanitou dovolenou a přitom šetřit rodinný rozpočet. Stačí si jen naplánovat, co všechno chcete během dovolené v Harrachově stihnout, kartou se vždy prokázat a začít čerpat slevy, což jistě ocení každý z vás. Zkrátka dovolenou v Harrachově si můžete užít s potěšením a finančním benefitem. (www.harrachovcard.cz) .


Harrachov je místo, kde to žije!

Během Vašeho pobytu se můžete těšit na program, který vám zpestří i na chvíle, kdy odložíte lyže. A v neposlední řadě zde naleznete místa, nabitá pozitivní energií, kam se budete rádi vracet.

Shrnuto a podtrženo – Harrachov je pulzující horské středisko

V ničem nezaostává za svými tuzemskými, ale i zahraničními konkurenty. Harrachov zároveň neztratil svůj domácký ráz, charakterizovaný odvěkým pozváním krkonošských horalů k návštěvě ´Přijďte pobejt!´. A nemění se ani to, kvůli čemu se řada turistů do Harrachova vrací desítky let – velmi příznivý poměr mezi cenami a počtem příjemných zážitků, které si hosté odvážejí domů.

Na internetových stránkách www.skiareal.com najdete vždy aktuální informace o sněhových podmínkách a možnostech všestranného vyžití ve Skiareálu Harrachov.

Těšíme se na Vaši návštěvu v Harrachově!
Sportovní areál Harrachov, a.s.

www.skiareal.com