„Zaznamenali jsme u našich zákazníků velkou četnost dotazů na téma jak si doma připravit lyže, proto jsme se rozhodli odkrýt pokličku našeho know-how a ukázat všem zájemcům, jak správně servisovat sjezdovky, běžky i snowboardy v domácích podmínkách. A to jak na rekreační, tak i na závodní úrovni,“ říká Karel Studnička ze Ski a Bike Centra Radotín.

Škola domácího servisu lyží

Na jednodenních workshopech se vás ujmou zkušení servismani, kteří mají praxi jak z komerčního servisu lyží, tak ze servisování lyží v prostředí závodů. Nemusíte se bát - obtížnost se přizpůsobuje účastníkům. A co je náplní školení? Trocha teorie, hodně názorných ukázek a především si hned vše v praxi vyzkoušíte. Pokud chcete, můžete si vzít vlastní lyže a servis se učit přímo na nich.

Každý workshop je určen pro skupinu zájemců v počtu 8-12 osob, aby si všichni mohli po úvodní teoretické části všechny servisní úkony také prakticky vyzkoušet. K dispozici budou čtyři servisní stoly a také starší lyže z půjčovny Ski a Bike Centra, na kterých se budou zúčastnění učit.

Servismany vám budou lyžařské hvězdy

Workshopy povedou zkušení servisní technici, za všechny jmenujme **Petra Votavu, servismana českého národního týmu v boardercrossu, nebo Matěje Klouzala, českého reprezentanta ve skicrossu. **

Účastníci workshopu obdrží certifikát o absolvování, možnost následně e-mailem konzultovat servis lyží s lektory a také slevu 10% na servisní vybavení ve Ski a Bike Centru Radotín.!

Workshop pro sjezdaře: 25. 1. a 16. 2. 2014

Workshop pro běžkaře: 26. 1. a 15. 2. 2014

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím formuláře na stránkách www.skiservis.cz/domaci-servis/.

Mohlo by se hodit...

Ski a Bike Centrum Radotín je specializovaná prodejna pro lyžování a cyklistiku, založená v roce 1988. Nabízí prémiové značky sportovního vybavení a oblečení a také povozuje špičkový lyžařský a cyklistický servis, test centrum a půjčovnu lyžařského vybavení. Více na www.skiservis.cz.

Pro další informace prosím kontaktujte Pavla Cvacha na telefonním čísle 725 712 473, nebo na e-mailu pavel.cvach@skiservis.cz.