Pořadatelé nezastírají, že inspirací je velice populární SkiGolf, který se hraje jak u nás, tak v zahraničí a mistrovství světa má mimořádnoiu prestiž a účastní se jej sportovní hvězdy z mnoha jiných sportovních odvětví. „Podobné soutěže v golfu a jízdě na kole už u nás existují, většinou se ale jedná jen o přátelské setkání pár kamarádů s více méne humronou cyklistickou vložkou. My tomu chceme dát velice sportovní rámec, přičemž trať bude zvládnutelná i pro každého hobíka. „ říká za pořadatele Martin Raufer. „Věříme, že se mezi tisícovkami bikerů, kteří víkend co víkend startují v bikových marathonech najde i dost příznivců golfu a že své dva koníčky rádi skloubí.“

Velice zajímavá bude soutěž týmů, kdy se z trojice počítají jen dva nejlepší výsledky z každé disciplíny, ty nejhorší se škrtají. Postavte tedy svůj tým a neváhejte, počet startujících je omezen kapacitou hřiště.

Šampionát nevšední dvojice sportovních dovedností v soutěži jednotlivců i soutěži týmů se koná poslední prázdninový víkend.

  • 30. srpna 2014 - Bike Jistebnice
  • 31. srpna 2014 - Golf Čertovo Břemeno

Přihlásit se může každý, více informací a přihlášení na www.bikegolf.cz