29letý závodník, který ve své kariéře vyhrál dva sjezdy Světového poháru v alpském lyžování v roce 2011 v Lenzerheide a v roce 2013 v Kvitfjellu, a byl osmkrát na podiu v rychlostních disciplínách, doplní od příští sezony Head World Cup Rebels Team. „Adrienovo rozhodnutí připojit se k velmi úspěšnému týmu Head je pro nás dalším důkazem, že naše produkty jsou o krok napřed před ostatními značkami ve Světovém poháru“, říká výkonný ředitel společnosti Head Johan Eliasch.

Adrien Theaux komentoval svůj přestup od značky Salomon k Headu takto: „Po čtyřech letech a mém prvním vítězství ve Světovém poháru je pro mě velkým potěšením připojit se k velké závodnické rodině firmy Head. Od nového materiálu očekávám další progres v mém závodění a hlavně další umístění na podiích SP.“

Adrien Theaux tak následuje své další týmové kolegy, jako jsou Cyprien Richard, Mathieu Faivre, nebo Johan Clarey. Bez pozornosti ale nemohou zůstat ani zákulisní informace o tom, že během několika dnů by měl ke značce Head přestoupit i famózní Alexis Pinturault.