Populární festival zimních radovánek Après ski se letos koná už čtvrtým rokem. Oproti minulým ročníkům ho pořadatelé posunuli blíž k zimě, takže získané informace a tipy, novou výbavu nebo třeba skipasy využijete mnohem dříve po skončení akce.

O víkendu 29. a 30.11. se na pražské náplavce Rašínova nábřeží dozvíte, jaká bude nadcházející zimní sezóna. Kam letos vyrazit za sněhem? Co znamená "lyžovat bezpečně"? Jak poskytnout první pomoc na sjezdovce? Jak nejlépe naučit děti lyžovat a kdo to naučí vás? Jak správně nastavit vázání? Jak se starat o lyže či snowboard? Jak na sjezdovku nejlépe obléknout sebe a svoje děti? Tohle všechno a mnohem víc se dozvíte přímo od odborníků na Après ski 2014.Všechno, co potřebujete o zimní sezóně vědět, se dozvíte hned dvěma způsoby. Jednak můžete přímo mluvit s vystavovateli, kteří budou u svých stánků. Ve stáncích se budou zajímavým způsobem prezentovat výrobci a distributoři nejnovějšího lyžařského a snowboardového vybavení od funkčního, ale i módního oblečení, bezpečnostních helem pro vás i vaše děti přes lyže a snowboardy všech druhů, vázání nebo všemožné vosky a nářadí. Prezentovat se budou také známá i méně známá lyžařská centra.

Druhou možností, jak zjistit to nejzajímavější z oblasti zimních sportů, bude absolutní novinka, kterou letošní ročník Après ski přináší. V příjemné atmosféře designového stanu bude po celý víkend probíhat talkshow s odborníky ze všech oblastí, co mají něco společného s nadcházející sezónou. Moderátor je sice vyzpovídá důkladně, ale možnost ptát se budete mít i vy.Après ski nabídne bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na opravdovou sjezdovku pro malé i větší děti, lyžařskou a snowboardovou školu, setkání s profesionály nebo soutěže a závody o pěkné ceny. Ani letos nebude chybět atraktivní disciplína zvaná flyboarding, neboli létaní přímo nad Vltavou, která vás svým spojením se zimními sporty jistě dostane!

Zimní sezóna zkrátka začíná na Après ski v Praze. Přijďte zjistit, co jste o zimní sezóně ještě nevěděli!

A nezapomeňte, vstup je zdarma.

www.apresskipraha.cz