Na sjezdovku přes den i po práci

Hlavní svah Pekláku je dlouhý 800 metrů s převýšením 150 metrů a obsluhuje ho rychlá kotva s pomalým rozjezdem. O dostatečnou sněhovou pokrývku se stará moderní systém technického zasněžování. Svah je kompletně osvětlen a denně na něm probíhá večerní lyžování – dvakrát denně se rolbuje, takže i ten, kdo si vyrazí zajezdit až po práci, se může těšit na perfektní manšestr.Skipas zdarma

do lyžařského areálu Peklák najdete na vytrhávací kartě v časopisu SNOW 107!
První lyžařské obloučky zdarma

Druhým pekláckým svahem je malá cvičná sjezdovka Zahrádky, kde mohou začátečníci vykroužit své první oblouky zcela zdarma. Kdo při nich bude potřebovat trochu pomoci, toho se na svahu rádi ujmou instruktoři z profesionální lyžařské školy, která je členem asociace profesionálních učitelů lyžování APUL. Pro nejmenší začínající lyžaře má školička unikátní nafukovací ohradník, kde se v bezpečí naučí lyžařským základům. Veškeré doprovodné služby jako půjčovna vybavení, ski servis, bufet a velké parkoviště zdarma jsou v těsné blízkosti nástupů na vleky.

Novinky 2017/18: nový pás a děti do 6 let zdarma

V zimní sezóně 2017/18 se začínající lyžaři mohou těšit na nový pojízdný pás v dětské škole. Zaveden byl i nový systém v dětských cenách: děti do 6 let jezdí zcela zdarma a děti od 6 do 15 let platí dětské jízdné.

www.peklak.cz