Jsme skupinka nadšených lyžařů, kteří milují vyřezávání oblouků do čerstvého manšestru, ale nepohrdnou ani jinými radostmi, jako je dobré jídlo, sportovní i společenské akce, které nemusí být vždy čistě lyžařského charakteru. Co je ale hlavní: doporučujeme jen to, co jsme vyzkoušeli a co se nám líbí. V reportážích tak můžete najít především inspiraci a pobavení – pokud toto nehledáte, přeskočte dál. :-)

Nepíšeme podrobně o kapacitě lanovek, převýšení sjezdovek nebo zasněžovacím systému, protože tyto informace si můžete snadno dohledat přímo na SNOW.cz v atlasu středisek, kde nechybí ani aktuální reporty čtenářů. Jestliže se naopak chcete dozvědět perličky ze středisek a u reportů si užít příjemnou atmosféru na horách, čtěte dál!

Reportéři SNOW tour v akci


Abychom vás zaujali, nasazujeme i vlastní životy! Poutko na pásek u kalhot není nejjistější varianta jištění :-)
Děláme bláznivé věci! Víte, co se stane, když se na pytel netrefíte?
Překonáváme strach z výšek, protože jsme přesvědčeni, že samotný Lomnický štít znáte. Ale takhle? :-)
Chceme vás inspirovat! Styling vlasů v lyžařském středisku je horkou novinkou a my jsme tu pro vás, abychom ji vyzkoušeli.
A když už jsme u vlasů – obětujeme je, jen abychom vám dokázali, že naše testovací lyže jsou nejostřejší!
A následně naše lyže otupíme na sněžných dělech – je to ještě zábava, nebo jen vztek pro servisáky? Jistě se někdo ozve. :-)
Někteří z nás jsou kvůli vám ochotní se třeba postavit na hlavu! (Netvrdím, že se to vždy daří…)
A jiní jsou zas ochotní si kvůli vašemu obdivu klidně i natlouct zadek.
Těší nás množství facebookových lajků i tisíce zhlédnutí webových reportáží, ale samozřejmě jsme nejradši, když se na svahu potkáme a můžeme si zábavu užít společně (a že zastávek bude požehnaně!). I v příští sezoně nasazovat životy, vlasy a skluznice lyží, abychom vám zpestřili každodenní projíždění facebooku nebo hltání vážných lyžařských článků.

Těší se na vás tým SNOW tour!:-)