Ráno potřebujete ostrou obřačku s přesným vedením oblouku a se stabilitou ve vyšších rychlostech Na rozježděný odpolední svah zase pohodovou lyži, která je schopná rychlé reakce na proměnlivé podmínky.

Češi jsou výjimeční potřebou lyže vlastnit. V případě dvojích lyží, je to už dost náročné. Máme pro Vás řešení. Využijte nabídku zapůjčení testovacích lyží Kastle na jarní prázdniny zdarma.

Legendární značka lyží Kastle je zpět ve velkém stylu. Opět s cílem vyrábět lyže nejvyšší kvality. Se schopností vyhovět požadavkům dobrých lyžařů na sjezdovce i freeridovým lyžařům bez norem. S důrazem na funkční technologie bez zbytečných okras. V nabídce jsou nové, moderní, elegantní lyže s vysokým rozsahem výkonu.


Jan Holický

Jan Holický: „Lyže KASTLE MX jsou i přes nezávodní zaměření fantastické pro jízdu v obřím slalomu a na upravené sjezdovce. Lyže KASTLE FX neuvěřitelně ovladatelné, nabízející komfort při lyžování i na nerovném sněhovém podkladu…“


Do konce února 2015 máte možnost zapůjčení testovacích lyží 2014/15 u autorizovaných Kastle partnerů ZDARMA.

  • Praha: Bill Sport, e-mail: info@bilsport.cz, tel.: 608 552 288
  • Hradec Králové: RM sport, e-mail: hradec@rm-sport.cz, tel.: 724 112 132
  • Pec pod Sněžkou: Happy Hill, e-mail: ski@happyhill.cz (Test centrum Kästle najdete v půjčovně a test centru Happy Hill Sochor přímo na Javoru.)
  • Donovaly: Dami sport, e-mail: sportshop@damisport.sk, tel.: +421(0)903 575 123

Aktuální modely a dostupné délky se dozvíte a objednáte na uvedených telefonních číslech a e-mailech.


Informace o všech modelech jsou na www.kastle.cz


Lyže Kastle – testování