SNOW 90 market vychází 15. října 2015
116 stran

Předplatitelé dostanou časopis do poštovních schránek dle doručovacích podmínek České pošty do tří pracovních dnů po datu vydání.


Časopis lze koupit i v elektronické podobě

Časopis si nyní můžete přečíst jak v počítači, tak i v tabletech nebo chytrých telefonech.

Více na
www.alza.cz/media/snow
www.floowie.com/cs/slimmedia

Alza media a Floowie

Tištěnou verzi časopisu si můžete objednat jako roční nebo dvouleté předplatné s dárkem.

Jednotlivé vydání si můžete koupit v e-shopu SNOW nebo ve sportovních obchodech a trafikách!


Celý časopis v elektronické podobě!Pár tipů z obsahu:

Lyže na sezónu 2015/16 - nic zvláštního se nestalo

„Po dobu mé služby se nic zvláštního nestalo,“ řekl by rotný Smiřický. A mohu to říct s klidným srdcem a duší i já.


Freeski a malé značky

"Na světě nejsou jen velké slavné značky, ale i takové, které vznikly společně s novými lyžařskými emocemi a potřebami, případně inspirací novými technologickými možnostmi. Ve velké většině se specializují na freeride, případně trochu allmountain. My uvádíme jen ty, které jsou aktivní na českém trhu."


Supertest lyží ve SNOW

Test německého časopisu Skimagazin vždy platil za ty v Česku uznávané, i nebo hlavně proto, že začal k domácímu publiku hovořit už v dobách Waltera Kuchlera za carvingové revoluce. A letos jeho česká anabáze vrcholí tím, že se dostává na strany snow.

12 modelů z testovaných lyží si můžete na jeden den zdarma půjčit v lyžařské speciálce Harfasport a před koupí nasbírat vlastní zkušenosti. Více v časopise na straně 83.Závodní slalomkyZávodní obřačkySportovní lyže na sjezdovkuUniverzální lyže na sjezdovkuUniverzální lyže na celý denAllmountain 50:50
Lyžařské boty - komfort i stále lepší výkon

U lyžařských bot sledujeme komfort samozřejmě ještě více než u jakékoliv jiné položky ve výčtu lyžařského vybavení. Zejména na něj je letos kladen akcent výrobců.


Lyžařské brýle - nezbytná maličkost

Lyžařské brýle patří mezi upozaďované doplňky, přestože mohou výrazně zlepšit zážitek z lyžování. Vedle optické ochrany a filtrace světla poskytují i tepelnou ochranu, nehledě k tomu, že stále více fungují i coby módní doplněk.


Lyžařské helmy - ochrana nepovinně povinná

Máloco nového se v poslední době v lyžování uchytlo tak pevně a sebejistě jako lyžařská přilba. Doba si ji vyprosila, akcent na bezpečnost nebo třeba tvrdší sjezdovky z technického sněhu už dnes nechají na pochybách o jejím významu málokoho. Mírně pozadu jsou chrániče, které sic našly u lyžařů své jisté a trvalé odbytiště, ale v míře zásadně menší. Možná proto, že přilby poskytují vedle fyzické ochrany i tepelný komfort a útočí tak na vícero lyžařských potřeb najednou."
A mnoho dalšího najdete ve SNOW 90 market!


Předplatné časopisu se SNOWbony pro nákup v e-shopu si můžete objednat ZDE.