Před pár lety kandidovaly záchody utažského střediska Snowbasin na titul America’s Best Restroom. Nedělám si legraci; tamní luxusní toalety jsou obkládané italským Carrera mramorem, lustry z křišťálu a bronzu, velkorysými komodami od podlahy ke stropu, stěny jsou vykládané importovaným africkým dřevem a ručními dekoracemi. Na podlahách něco mramoru a hodně tlustého plyšového koberce, aby se to v lyžákách líp chodilo.
A ačkoli by jednoho napadlo, že si v soutěži tahle rozmařilost povede nejspíš dost dobře, ve skutečnosti utrpěla až poslední místo z pěti nominovaných WC v roce 2011.bestrestroom


Konkurence v klání o nejlepší americké hajzlíky holt bývá víc než tuhá.


Zahrnuje třeba luxusní záchody účelově postavené pro pana Obamu v přívěsném karavanu v průběhu jeho prezidenstské inaugurace v roce 2009, s televizní plazmou nad (černými, jak jinak) pisoáry.


Nebo rozmařilé toalety z Main Street Station kasína na lasvegaském Stripu, kde jsou pisoáry připevněny k pografitovaným originálním segmentům zdiva dovezených z rozebrané Berlínské zdi.


Atakdál. Koneckonců, můžete se pokochat sami: Hall of Fame of the Cintas’ America’s Best Restroom® ContestAbyste si vzpomněli, když příště budete v místním středisku řešit dilema mezi vymrzlou nevyvezenou ToiToikou nebo obvyklým okrajem pisty, třeba.O horském byznysu od Toma Řepíka čtěte i v každém SNOW od října 2016. Nechcete si ho nechat ujít? Zajistěte si předplatné!


Autor je rekreačně lyžující amerikanofil, expert na marketing horských středisek. Analyzuje PR trendy pro jednoho z globálních lídrů branže.

Tento článek vyšel na Kovboj.cz