V rámci programu, jenž bude pro veřejnost zdarma, si budou moci účastníci otestovat nejnovější snowboardové a freeski vybavení nebo si díky školeným trenérům vyzkoušet jízdu buď poprvé, nebo se v ní ještě více zdokonalit.

Na své si přijdou jak dospělí, tak mladí a děti. Pro starší budou připraveny závody Hosefeathers Jib Contest a pro děti pak závody Kids Snowboard Tour. Monínec bude pro Just Ride! Winter 2017 otevřen od 9.00 do 16.00 hodin. Součástí celého dne bude navíc celá řada soutěží o ceny, které věnovali jednotliví sponzoři programu. Každý se může na akci registrovat přes on-line formulář, či přímo v průběhu soboty v Areálu Monínec.

„Monínec je místem, kde se budou moci vyznavači snowboardového a freeski lyžování v této zimní sezóně naposledy vyzkoušet program Just Ride! Winter 2017. Sněhové podmínky jsou příznivé, v tuto chvíli máme téměř metr sněhu. Počítáme proto, že si událost nenechají ujít jak Pražané, tak návštěvníci ze Středočeského kraje či z Táborska,“ řekl Jaroslav Krejčí ml., ředitel Areálu Monínec.

Série Just Ride! Winter 2017 měla doposud pět různých zastavení. Stovky návštěvníků odstartovaly sérii v Deštném v Orlických horách. Poté následovalo středisko na Lipně, ve Svatém Petru ve Špindlerově Mlýně, na Bukové hoře a naposledy v beskydském areálu Karolinka.

Video ze zastávky v Deštném:

Video ze zastávky ve Špindlerově Mlýně:

Video ze zastávky na Bukové hoře: