SNOW 111 vychází 18. října 2018
132 stranPředplatitelé dostanou časopis do poštovních schránek dle doručovacích podmínek České pošty do tří pracovních dnů po datu vydání. V elektronické podobě se ale mohou do čtení pustit ihned!


Časopis v elektronické podobě

Časopis si nyní můžete přečíst jak v počítači, tak i v tabletech nebo chytrých telefonech.

Více na
www.alza.cz/media/snow
www.floowie.com/cs/slimmedia

Alza media a Floowie

Tištěnou verzi časopisu si můžete objednat jako roční nebo dvouleté předplatné s dárkem.

Jednotlivá vydání si můžete koupit v e-shopu SNOW nebo ve sportovních obchodech a trafikách!


Přečtěte si časopis v elektronické podobě!


Pár tipů z obsahu:


Rocker v kotli

Správní rockeři poslouchají muziku jedině v kotli. Tam, kde se to nejvíce vaří, tam, kde je nejvíce lidí, tam, kde to je nejblíže k pódiu. Sportovně zaměření lyžaři to mají také rádi tam, kde se to nejvíce vaří, kde se lyžuje na hranici možností, kde je tvrdo, kde se lyže nekompromisně zařezávají do ledové podložky. A právě tady se letos láme chleba. Tichý odchod rockeru z lyží pro sportovní a výkonnostní lyžování na upravených sjezdovkách je jedním z trendů sezóny 2018/19. Do kotle s ním!
Lyže 2018/19

Na následujících stránkách najdete velký, skoro kompletní přehled sjezdových lyží sezóny 2018/19. Jsou řazeny abecedně po značkách tak, abyste intuitivně našli právě tu, kterou hledáte. V tabulkách zjistíte základní parametry a barevně specifikovanou zjednodušenou kategorizaci lyží. Samozřejmě zde narážíme na limity tištěného média, které nepojme zdaleka vše. Pokud chcete vědět více, lyže si filtrovat podle těch parametrů, které jsou pro vás podstatné, navštivte web SNOW.cz/lyze – tam objevíte dost možná nejrozsáhlejší pavučinu informací o konkrétních modelech lyží na světě.
Lyžařské boty - výkon v bavlnce

Jaké jsou současné lyžařské boty? Pořád stejné, a přesto každý rok lepší. Nízká hmotnost, tepelný komfort, individuální přizpůsobení, výkon. To vše jsou argumenty, proč se začít zajímat o nové boty a nesušit ve sklepě ty staré.
Lyžařské brýle
Lyžařské přilby
Supertest lyží 2018–19

Stalo se tradicí, že na stránkách SNOW přinášíme jeden z nejvýznamnějších světových testů – Supertest německého časopisu SkiMAGAZIN. Je to jeho již 25. ročník, takže je o co se opírat. Přesto je na místě upozornění, že se jedná o převzatý text, který redakce přeložila či nanejvýš jazykově upravila tak, aniž by narušila původní význam. Mějte na vědomí, že originál vznikal pro německé publikum, které má jiné požadavky na hloubku informací než to české. Sami jsme názoru, že český lyžař je nadstandardně edukovaný, a pro takového proto připravujeme recenze vlastní, obsažnější, ale zejména takové, které jsme s to si následně sami obhájit. Nic to samozřejmě neubírá na významu Supertestu, kde lze ocenit zejména rozsah testovaných produktů

  • téměř na všechny důležité lyže německého trhu se dostalo.Závodní slalomky - vysněné lyže pro vyznavače krátkých oblouků
Závodní obřačky - každému jeho vysněnou
Sportovní slalomky - hravé, ale i akční
Sportovní obřačky - závodní i univerzálky
Dámské sportovní lyže - co chtějí ženy
Speciální kategorie - souboj novinek a inovací
Allmountain performance - lyže pro všechny situace
Allmountain free 50:50 - oheň a led
A mnoho dalšího najdete ve SNOW 111!


Objednejte si předplatné časopisu a získáte SNOWbony pro nákup v e-shopu!