Turbo Charger je jednoznačně určen na krátké oblouky. Zatímco modely Speed Charger a Super Charger se pohybují na hranici 17 metrů poloměru a budou vyhovovat spíše milovníkům lyží pro obří slalom a dlouhých oblouků, Turbo Charger disponuje v klasické slalomové délce 165 cm hravými 13 metry poloměru. Zároveň je však se svými 76 mm na středu velmi zajímavým allmountainem, který si hravě poradí i s odpoledním rozježděným sněhem i díky mírnému Speed rockeru ve špičce.

Ani na tvrdém povrchu a ranní ledovaté pistě se neztratí. Celodřevěné jádro ve spolupráci s osvědčenou konstrukcí Metal Laminate mu dává do vínku perfektní držení na tvrdém povrchu, RoX technologie pak zajišťuje zejména kvalitní tlumení vibrací, ale díky karbonovým vláknům i lepší přilnavost a zejména pak tuhost ve zkrutu.

Charger Turbo je určen všem sportovním lyžařům, kteří hledají celodenní univerzální lyže se solidní průchodností horším terénem, ale zároveň požadují hravé chování a preferují krátké poloměry oblouků. To vše totiž dokáže Turbo Charger splnit.
Videorecenze K2 Turbo Charger:


Videorecenze K2 Ikonic 84Ti: