Unikátní místo

Místo, kde se cítíme doma, je rozhodující. I sebekrásnější bydlení bude marné, když bude marné jeho okolí. A naopak – i skromný příbytek v místě, které oslovuje srdce svého majitele, bude ten nejcennější domov. Dolce Vita nabízí vůbec to nejlepší, co se dá v Česku najít: prostředí klidného horského města v nejkrásnější přírodě Krkonošského národního parku, na okraji lesa a břehu řeky…

Na běžky přímo ode dveří

Příroda sice láká k relaxaci, ale také k aktivnímu vyžití. Jakmile napadne sníh, můžete nazout lyže přímo u dveří. V okolí jsou nekonečné terény jak samotných Krkonoš, tak přiléhajících Jizerských hor s jejich slavnou magistrálou. Že se bude jen těžko hledat lepší východisko na běžky, podtrhuje i skutečnost, že v dostupné vzdálenosti je i prémiový běžkařský areál v polských Jakuszycích s více než 150 kilometry tratí.

Co by kamenem dohodil je to i na sjezdovky. Komu by nestačil pestrý harrachovský areál, který sám má velký potenciál dalšího rozvoje, může využít například přilehlé jižní svahy areálu v Rokytnici nad Jizerou. A skialpy? Na krkonošský hřeben můžete využít hned několik výstupových cest, načež se ocitnete v českém skialpovém ráji.

Hory all inclusive

Vše ale nekončí jen nákupem bytu. Jen Dolce Vita vám nabídne unikátní výhody jako servis sportovního vybavení, kompletní péči o vaši bytovou jednotku a mnoho dalších výhod a slev při aktivním životě v Harrachově.

Dolcevita card

Vstupem do projektu automaticky získáte i kartu nabitou výhodami a slevami platnými v okolí po celý rok.

www.dolcevita.apartments