Pro sportovně zaměřené lyžařky, které preferují rychlou jízdu na upravených sjezdovkách, jsou určeny modely Luv Machine 72Ti a Luv Machine 74, které kopírují nejvyšší sportovní řadu Charger určenou zejména pro muže. Lehké dřevěné jádro kombinované z jedle a osiky dává oběma modelům Luv Machine nízkou hmotnost, ale také dostatek torzní tuhosti, která je u lyží Luv Machine 72Ti podpořena ještě titanalem. Kolekce lyží na upravenou sjezdovku pokračuje modely Secret Luv a True Luv určenými pro mírně pokročilé. Secret Luv jsou se svými 78 mm pod botou pravým celodenním univerzálem a podrží i vedle sjezdovky v nerozježděném sněhu.


Luv Machine 72Ti


Holky, které chtějí lyže pro celý den, tedy i pro odpolední a jarní podmínky, sáhnou jednoznačně po širších modelech Tough Luv a Endless Luv s šířkami přes 80mm pod botou. Jako všechny lyže s označením LUV disponují lehkým jádrem BIOkonic, které je navíc unikátně uzpůsobeno ženské fyziologii. Montážní bod je u dámských lyží pro snadnější ovládání posunut mírně dopředu a tomu je uzpůsobeno i složení konstrukce lyží s ohledem na jejich flexi a torzní tuhost.


Tough Luv


Ještě širší allmountainy zastupují v kolekci modely Thrilluvit 85, Alluvit 88 Ti, Fulluvit 95 Ti a nejširší Gotta Luv It 105 Ti. Užší z nich s 85 a 88 mm na středu jsou stále určeny pro celodenní lyžování na upravených i neupravených svazích, široké Fulluvit najdou své uplatnění zejména v rozbitém terénu nebo v prašanu mimo sjezdovky, Gotta Luv It jsou i vzhledem k lehkému jádru z paulovnie i šířce přes 100 mm určeny pro neopakovatelná prašanová dobrodružství, a vzhledem k nízké hmotnosti se uplatní i při backcountry.


Thrilluvit 85


Gotta Luv It 105 Ti