AKTUALIZACE - SLEVA NA PERMANENTKY A DOPRAVA AUTOBUSEM


Podařilo se domluvit slevu na skipasu, který bude k mání místo za 104 EUR za 83,5 EUR (3 dny) . Podmínka získání slevy skipasu je registrace na mail milis@impsquad.cz , jelikož permice se budou kupovat hromadně a se slevou a vydávat pouze na jméno. Dále je v jednání autobusová doprava na trase - Jablonec nad Nisou, Liberec, Praha, Plzeň, Rozvadov, Hintertux. Cena dopravy bude od 600Kč do 1000Kč dle obsazenosti busu. Minimální počet lidí do busu je 35. K přihlášce je nutno doplnit dopravu - vlastní x bus a zatím stačí jméno a kontakt. Další info bude následovat co nevidět.


Czechoslovakia-polish freeski photo/video session:

17.10.-19.10.2008 Hintertuxer Gletscher

Ubytování:
Je zajištěno v chatách od Mayrhofenu výše. Cena ubytování je 15-20 EUR na osobu/noc. Přespávat budeme tři noci. Ubytovacích kapacit máme zajištěno dostatek, takže žádný strach.

Permice:
Permice se řeší s areálem, kde momentálně vyjednávám 20-30% slevu pro účastníky akce. Normálně permice stojí na tři dny 105 EUR, pro mladistvého(nar. po 1.1.1990) 83,50 EUR.

Doprava:
Dopravu jsme nakonec zvolili individuální, nicméně si myslím, že aut bude snad dostatek, takže nebude problém se dohodnout, že lidi bez odvozu vezme někdo jiný.

Test a půjčovna lyží:
Během pobytu na Hintertuxu bude probíhat testování a půjčování freestylových lyží. Samozřejmě zdarma. Během pobytu od vás budeme sbírat info jak jste spokojení s tou a tou lyží a z nashromážděných dat uděláme hodnocení všech freeski lyží, aby si lidé, kteří si chtějí před sezónou koupit nové lyže věděli, které si koupit a kterým se raději vyhnout.
Ze zastoupených značek bude možno otestovat např. Armada, Line, Amplid, K2, Choc Technology,…

Program:
Předběžný program akce. Nic není 100% fixní a vše bude záležet především na počasí.

Čt:
Večer – příjezd, meeting, dribling

Pá:
8:00-9:00 Půjčování lyží na celý den na hotelu
9:00-16:00 Riding – Rotation and Switch Day
18:00-19:00 vrácení lyží na hotelu
19:15 vyhlášení best rotation boy and girl, best switch boy and girl
19:30-?? PARTY

So:
8:00-9:00 Půjčování lyží na celý den na hotelu
9:00-16:00 Riding – Jib and Rail Day
18:00-19:00 vrácení lyží na hotelu
19:15 vyhlášení best jibboy  and jib girl
19:30-?? PARTY

Ne:
8:00-9:00 Půjčování lyží na celý den na hotelu
9:00-16:00 Riding – Style Day + Best OldSkul Wear Style
16:00 vyhlášení best styleboy and girl + best oldskul wear
17:00-18:00 vrácení lyží na hotelu
19:00 Go Home - See you next year

Contesty:
Během pobytu budou probíhat contesty na jednotlivých překážkách přímo v betterparku Hintertux o prizemoney a věcné ceny od sponzorů systémem cash for trick… Všechno se pojede systémem jamu s minimálním zasahováním nějaké poroty či pevnému řádu, neboť si chceme všichni převážně zajezdit a pobavit se.

Párty:
Žádná takováto akce se samozřejmě neobejde bez nočních party. K tomu bude k dispozici několik sudů s pivem( zdarma) a jiné alkoholové prostředky z vlastních zásob. V případě pěkného počasí bude probíhat každý den grill party v chill out zóně přímo nahoře na ledovci.

Pozvaní jezdci:
Roman Dalecký
Pepe Kalenský
Ondra Beneš
Honza Balcar
Marek Skála
Szczepan Karpiel
Marek Doniec

Na tuto akci jsme samozřejmě pozvali ridery, kteří budou mít jakousi pomocnou hodnotící funkci při contestech a zároveň vám poradí v případě vašeho zájmu s nějakým trikem. Všechno bude mít funkci dobrovolnosti a nikoho nehodláme do ničeho nutit a vše bude free a funny. Celý program vyvrcholí v neděli, kdy je na odpoledne připraven OldSkul Wear Style, takže všichni vyhrabejte na půdě starý věci po rodičích či prarodičích a pojeďte si s námi užít otevírání české freeskiingové sezóny na Hintertux. Bude to stát za to.

Kontakt:
Na tuto akci je nutno se předem registrovat z důvodů zjištění přesného stavu ubytovacích kapacit a hromadné koupě skipassů se slevou. Pro registrace či veškeré info se prosím obraťte na Milise:

Mail : milis@impsquad.cz
Tel : 728 857 140