Tisková zpráva Helly Hansen

Značka HH zatím využívala širokou síť distributorů, ale nikde nebyla v nabídce kompletní kolekce včetně plného spektra velikostí. V chodovském „monobrandu“ najdete na ploše 150 m2 nejširší ucelenou nabídku kolekcí značky Helly Hansen a akcentem na prémiové produkty z aktuálních kolekcí, jež návštěvníkům předvede proškolený personál.

Obchod najdete v Centru Chodov v Praze v 1. patře vedle prodejny Karl Lagerfeld. Otevřeno je denně od 9:00 do 21:00.


O Helly Hansen

Společnost byla založena v Norsku v roce 1877. Helly Hansen pokračuje ve vývoji profesionálního oblečení a vybavení, které pomáhá lidem zůstat a cítit se naživu. Díky postřehům čerpaných z života a práci v těch nejtvrdších podmínkách na světě, společnost představila jako první na trhu dlouhý seznam inovací, včetně první poddajné a nepromokavé tkaniny před téměř 140 roky. Mezi další patří první fleecová látka v roce 1960, funkční první vrstva oblečení v roce 1970, vyrobená s Lifa® Stay Dry technologií a v současnosti pravidelně oceňovaný a patentovaný systém regulace tělesné teploty H2Flow™ nebo naše vlastní membrána Helly Tech® vyvinutá před téměř 35 lety a neustále zdokonalovaná.

Více o historii Helly Hansen najdete zde.

Helly Hansen je lídr v oblasti oblečení pro závodního plachtění a výkonnostní lyžování, stejně jako prémiového oblečení do města. Jeho lyžařské uniformy nosí a důvěřuje jim více než 50.000 profesionálů ve více než 200 lyžařských resortech po celém světě. Hrdě je obléká kanadská, švédská a finská sjezdařská reprezentace a mnoho jachtařských týmů.

V české republice tradičně obléká teamy lyžařských resortu Lipno a Dolní Morava, od následující sezóny obléknou oděvy se značkou HH i všichni zaměstnanci Skiresotu Černá Hora – Pec p. Sn.

Každý zákazník se může zapojit do programu SKIFREE umožňujícího získat zákazníkům Helly Hansen volné nebo zvýhodněné skipasy do věhlasných lyžařských resortů? Mezi naše ambasadory značky patří třeba olympijský medailista ve skicrossu Tomáš Kraus a nebo off-shore jachtař Milan Koláček.

Svrchní oblečení, základní vrstva, sportovní oblečení a obuv značky Helly Hansen se prodávají ve více než 40 zemích a má důvěru outdoorových profesionálů a nadšenců po celém světě. Chcete-li se dozvědět více o nejnovějších kolekcí Helly Hansen, navštivte www.hellyhansen.com.