Děti a všichni, kdo by rádi získali podpis Bodeho Millera, tatínkové, kteří hltali jeho riskantní styl jízdy, a maminky, které by prostě amerického playboye chtěli aspoň jednou vidět naživo, přijďte v úterý v 17:30 hodin do obchodu Endorphin Republic na Waltrovce v Praze 5! Bode Miller tam bude a možná, že se s vámi vyfotí.

Legenda světového lyžování přijala pozvání společnosti provozující obchody se sportovním vybavením Endorphin Republic a v úterý 26. listopadu v Praze osobně představí značku Bomber Skis, se kterou už několik let úzce spolupracuje. Ano, to kvůli Bomber Skis hrozila Bodemu žaloba od Headu, když se na lyžích z Manhattanu chtěl po roční pauze vrátit k závodnímu lyžování. S kariérou se nakonec definitivně rozloučil v roce 2017, na lyžích Head, ale už v té době měl majetkový podíl v americké značce Bomber Skis, jejímž majoritním vlastníkem je americký podnikatel Robert Siegel.

„Je to pro nás velká čest. Bode Miller se ale v Praze otočí skutečně jenom na jedno odpoledne, takže akce v Endorphin Republic je jedinou příležitostí, jak se s ním setkat,“ říká Petr Zdražil z marketingu společnosti, která bude značku Bomber Skis od letošního podzimu v Česku reprezentovat.

Bode Miller ale nebude jediným lyžařským šampionem, který bude na akci přítomen, doprovodí ho i historicky nejlepší alpská lyžařka České republiky, Šárka Strachová. Vedle představení Bomber Skis v obchodě proběhne moderovaná diskuze a následně i krátké setkání Bodeho Millera a Šárky Strachové s fanoušky.

Kde: obchod Endorphin Republic, Kačírkova 4, Praha 5 - Jinonice

Kdy: úterý 26.11. v 17:30