Panoramatické výhledy a 77 tradičních horských chat s pravou tyrolskou kuchyni umocňují horskou atmosféru areálu SkiWelt Wilder Kaiser Brixental.

FamilienSkiWochen – děti do 15 let lyžují zdarma
Děti a mládež do 15 let získají skipas zdarma v případě, že si jeden z rodičů ve stejném časovém období zakoupí minimálně jeden 3denní skipas. Navíc pro rodiče platí v těchto týdnech výhodné mimosezonní ceny. Týden lyžování ve středisku SkiWelt Wilder Kaiser Brixental pro čtyřčlennou rodinu včetně 6denních skipasů a ubytování v rodinném apartmánu pořídíte od 799 eur!

SkiWelt rodinné rakouské lyžařské středisko

Region Wilder Kaiser nabízí sedm kategorií ubytování, od pokojů v soukromí přes penziony se snídaní, statky, hostince a rodinné apartmány po rodinné hotely nebo pětihvězdičkové luxusní hotely – ve střediscích Ellmau, Goingu, Schef¬fau a Söll máte nepřeberné množství možností. Dovolená v příjemném rodinném apartmánu pro 4 osoby startuje na ceně 550 eur.

Sáňkařské dráhy v oblasti SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental
Očekávají vás hned 3 denně upravované, osvětlené a také podle potřeby zasněžované sáňkařské dráhy. Na sáňkařské dráze Hexenritt a Mond v městě Söll, jakož i na trati Astberg ve městě Ellmau/Going si přijdou sáňkaři na své ve dne i v noci. Sáně si můžete na místě zapůjčit v půjčovnách, které středisko SkiWelt u tratí provozuje.

SkiWelt Wilder Kaiser Brixental
620 – 1 892 m n. m.
284 km sjezdovek
500 km z Prahy, 520 km z Brna
Více o středisku na www.skiwelt.at/cz

Logo SkiWelt

O co se soutěží:
3x 6denní skipas do areálu SkiWelt Wilder Kaiser Brixental

Termín soutěže: 12. až 31. 1. 2020