1. Lyžovačka hned za rohem

Za zimními zážitky nemusíte cestovat daleko a na Dolní Moravu se dostanete snadno a rychle. K dispozici vám budou bezplatné parkovací plochy přímo u sjezdovek či můžete využít služeb skibusu. Dolní Morava se nachází autem pouze 1,5 hodiny z Hradce Králové, 2 hodiny z Brna, 2,45 min. z Prahy.

2. Ubytování přímo u sjezdovky v hotelu či horských chatách

Wellness hotel Vista**** se nachází přímo u lanové dráhy a sjezdovek, takže v lyžácích můžete z hotelu vyrazit přímo na sjezdovku. Dětský lyžařský park se nachází jen pár metrů od hotelu. Jistě oceníte prostornou lyžárnu se skříňkou na lyže či vyhřívané sušáky na lyžáky. Dobijte energii a užijte si skvělé animační programy. Odpočiňte si ve wellness a saunovém světě. Děti potěší bazén se skluzavkou, kde si po lyžování užijete spoustu zábavy. Třešničkou na pomyslném dortu jsou propracované animační programy pro děti a teenagery. Pokud dáváte raději přednost horským chatám, vyzkoušejte Penzion Terezka, který se nachází přímo u lakovky U Slona. V penzionu se nachází také prostorný dětský koutek a restaurace, kde si pochutnáte na vydatné snídani před sportovními výkony.


Wellness hotel Vista**** se nachází přímo u lanovky a jen pár kroků od sjezdovek

3. Zimní dovolená s rodinou

Rodiny s dětmi milují Horský resort Dolní Morava. Jsou zde pro ně připraveny perfektně upravené sjezdovky s velkými, moderně vybavenými zónami pro děti, kde se dětem věnují proškolení instruktoři. K dispozici je zde dětský vlek poma v délce 120 metrů, pojízdný pás s výstupem do dvou stran a nechybí ani slalomové prvky. Učení prvních krůčků na lyžích si děti tak užijí s úsměvem a bez slziček.


Resort nabízí nespočet aktivit, které si užije celá rodina

4. Radovánky od rána do večera

Dnes se nechystáte lyžovat? Užijte si zábavu na osvětlené sáňkařské dráze od horní stanice U Slona. Na start sáňkařské dráhy vás dopraví lanovkou a dolů vás čeká parádní sněžná jízda v délce 2,5 km na naostřených saních. Těšte se na ostré zatáčky i rychlé rovinky. Pro milovníky skialpů jsou připraveny skvěle značené stopy, výlety na sněžnicích, pravidelně upravované běžkařské stopy či večerní lyžování na osvětlené sjezdovce.

5. Sjezdovky všech stupňů obtížnosti na více jak 10 km

Místní skiareál nabízí dvě čtyřsedačkové lanovky, několik vleků a pojízdné koberce pro začátečníky. Čtyřsedačková lanovka U Slona je dlouhá 1 124 metrů a dokáže přepravit 2 400 osob za hodinu. Podobně je na tom i lanovka Sněžník. Nemusíte se tak zbytečně obávat dlouhých front. Novinkou letošní zimy jsou i nová zasněžovací děla. Lyžařům tak resort garantuje kvalitní sněhové podmínky po celou zimní sezónu. Na sjezdovce Kamila na vás navíc několikrát do týdne čeká jedinečný zážitek, osvětlená široká trať pro večerní lyžování.


Horský resort Dolní Morava a Wellness hotel Vista získali certifikaci bezpečné cestování ve spojení s onemocněním covid-19 a ocenění Nejdůvěryhodnější značky roku 2021.