Tisková zpráva Dynafit

Po velkém úspěchu letního programu Trailhero pokračuje kampaň pro koncové zákazníky od zimy 22/23 také na sněhu. Vybraní skialpinisté se mohou těšit na kvalitní skitouringové vybavení, aby byli při náročné aktivitě v horách optimálně vybaveni. Na oplátku se tým Skimo Hero podělí o svoji vášeň pro skialpinistický sport, o své zkušenosti, projekty i dobrodružství s komunitou.

Kdo se může stát Dynafit Skimo Hero?

Jako první se programu Skimo Hero mohou účastnit skialpinisté z Německa, Rakouska, Švýcarska, Itálie, Francie, Španělska, USA, Kanada, Norska, Slovinska, Slovenska, Finska, Švédska, Česka a Polska. Iniciativa se má konat v budoucnu každý rok a bude postupně rozšiřována. Hledají se ambiciózní skialpinisté, kteří žijí horami, přesněji mottem #SPEEDUP, a chtějí aktivně přispívat do komunity Dynafit jako znalci prostředí, tvůrci mínění - stát se vzory. Uchazeči nemusí být profesionálové, ale musí disponovat dostatečnými zkušenostmi a know-how, aby byli schopni se samostatně pohybovat v horách, zodpovědně plánovat túry a bezpečně jednat i v obtížném vysokohorském terénu.

Toto mohou vítězové očekávat

Team Skimo Hero každé země bude vybrán na jeden rok. Během této doby budou skialpinisté na sněhu reprezentovat značku Dynafit. Všichni výherci obdrží kompletní skitouringový set od Dynafit včetně lyží Blacklight a nových bot TLT X, a také účet Dynafit Pro Account s atraktivními zvýhodněními a speciálními nabídkami. Tým sněžných leopardů se svými sportovci a odborníky je podpoří svým know-how a poskytne zajímavé pohledy do zákulisí značky.

Uchazeči by také měli aktivně používat své účty na sociálních sítích Instagram a/nebo Facebook, aby dokázali, že mají schopnost inspirovat, nadchnout a komunikovat neboli stát se Dynafit Skimo Hero.

Přihlášky od 1. srpna

Všichni zájemci se mohou hlásit od 1. srpna do 3. října 2022 na stránkách Dynafit: www.dynafit.com/skimohero Kromě osobních údajů je vyžadován krátký motivační dopis a dvě fotografie.

Kdo uspěl a dostal se do programu, bude zveřejněno 17. října.

Všechny informace najdete na webu: www.dynafit.com/skimohero